Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ІКТА
кафедра ЗІ
ЗВІТ
До лабораторної роботи №3
з курсу: «Основи телекомунікаційних технологій»
на тему:
«Структуровані кабельні системи»
Мета роботи – ознайомитись з принципами побудови структурованих кабельних систем (СКС), стандартами, які визначають всі вимоги для їх побудови та набути практичні навики при проектуванні СКС.
Короткі теоретичні відомості:
Розрахунок навантаження на мережу
Навантаження на мережу-це об'єм даних, реально передаваний по мережі за одиницю часу.
Розрахунок навантаження на мережу здійснюється по формулі: V = nvi де n – число комп'ютерів в мережі, vi – навантаження на один комп'ютер в мережі.
Розрахунок навантаження на один комп'ютер в мережі здійснюється по формулі: V = D/t, де D – кількість переданих даних, t – час, за який були передані дані.
Наприклад: D = 3 Mb, t = 60 секунд, тоді v = 3/60 = 0.05 Mb/сек.
Тоді навантаження на мережу складає: V1 = 166*0.05 = 8.3 Mb/сек.
Пропускна спроможність мережі
Пропускна спроможність vmax - це максимально можлива для даної мережі швидкість передачі даних, яка визначається бітовою швидкістю і деякими іншими обмежуючими чинниками (тривалість інтервалів між передаваними блоками даних, об'єм передаваної по мережі службової інформації тощо). Значення пропускної спроможності для мережевих технологій відомі і приводиться в стандарті. В більшості випадків можна прийняти пропускну спроможність рівної бітової швидкості. vmax , для стандарту 100BASE-TX складає 100 Mbit/сек = 12.5Mb/сек.
Коефіцієнт використання мережі
Коефіцієнт використання мережі рівний відношенню навантаження на мережу до пропускної спроможності. Коефіцієнт використання мережі розраховується по формулі:
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!