Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
1.ВИЗНАЧЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ ЗАВОДУ
Визначення розрахункових електричних навантажень – це одна з головних операцій під час проектування електропостачальної системи будь-якого підприємства в галузі народного господарства. Від точності розрахунку електричних навантажень залежать капітальні витрати, розхід металу, втрати електроенергії. Помилки в розрахунках у бік зменшення електричних навантажень викликають збільшення втрат електроенергії, зношення ізоляції, і як наслідок завчасний вихід із ладу елементів ЕПС. Завищення розрахункових навантажень приводить до надлишкових капіталовкладень, неповне використання електротехнічного устаткування та провідникового матеріалу.
1.1 Методи визначення розрахункових електричних навантажень
В практиці проектування систем електропостачання застосовують різноманітні методи визначення електричних навантажень, які поділяють на основні і додаткові.
В першу групу входять наступні методи розрахунку за:
1) Встановленою потужністю і коефіцієнтом попиту;
2) Середньою потужністю і відхиленню розрахункового навантаження від середнього (статистичний метод);
3) Середньою потужністю і коефіцієнту форми графіка навантажень;
4) Середньою потужністю і коефіцієнту максимуму (метод впорядкованих діаграм).
Друга група включає в себе методи розрахунку за:
1) Питомою витратою електроенергії на одиницю продукції при заданому об’ємі випуску продукції за певний час;
2) Питомим навантаженням на одиницю виробничої площі.
Визначення розрахункових навантажень групи електроприймачів промислових підприємств полягає у тому, щоб за номінальною потужністю і характеристикою електроприймачів визначити розрахунковий максимум навантаження.
Необхідними вхідними даними для розрахунку є наступні:
номінальна (встановлена) потужність електроприймачарН;
кількість електроприймачів однакової встановленої потужності n;
загальна встановлена потужність електроприймачаРН=рН(n;
коефіцієнт використання електроприймачаkВ;
коефіцієнт реактивної потужності електроприймачаtg φ.
Визначення розрахункового навантаження ремонтно-механічного цеху необхідно провести для подальшого визначення розрахункового навантаження підприємства на систему зовнішнього електропостачання. Оскільки вихідними даними є номінальні потужності окремих споживачів та їх кількість то згідно з завданням для розрахунку використаємо модифікований статистичний метод.
Цей метод полягає в переході від детермінованого подання середнього навантаження до імовірнісного, коли під час визначення середньої розрахункової потужності враховується його залежність від кількості електроприймачів у групі.
Алгоритм розрахунку електричного навантаження за даним методом є таким:
1. Визначається груповий коефіцієнт використання:
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!