Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Інші
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

Зміст Вступ………………………………………………………………………………….. Електромагнітний розрахунок……………………………………………………. Вибір головних розмірів і обмотки якоря……………….…………………… Розрахунок геометрії магнітопровода і провода обмотки………………….. Визначення розмірів магнітного кола……………….……………….………. Розрахунок магнітного кола двигуна постійного струму…………………... Розрахунок обмотки збудження………………………………………………. Колектор та щитки…………………………………………………………….. Розрахунок додаткових полюсів…………………………………………….... Втрати та видатність…………………………………………………………... Розрахунок робочих характеристик………………………………………….. Тепловий та вентиляційний розрахунки…………………………………….. Опис конструкції……………………………………………………………………. Список використаної літератури………………………………………………….
Антиботан аватар за замовчуванням

08.12.2016 11:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини