Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
/
Звіт з лабораторної роботи №2
з дисципліни: «Діагностика і тестування комп’ютерних засобів»
Мета роботи: навчитись отримувати інформацію про апаратні компоненти та програмне забезпечення комп’ютера за допомогою спеціалізованих інформаційних і діагностичних програм.
Теоретичні відомості
SiSoftware Sandra (скорочення від System ANalyser, Diagnostic and Reporting Assistant) - це інформаційна та діагностична програма. Вона надає практично всю інформацію про апаратне і програмне забезпечення (включаючи недокументоване), яка вам може знадобитися. Робоче вікно SiSoftware Sandra містить рядок меню, панель інструментів і рядок стану.
Кожен Wizard дозволяє виконати ряд визначених дій, їх використання це зручний спосіб тестування і виконання інших задач без запуску вручну кожного модуля. Модулі в SiSoftware Sandra розділені на чотири групи:
Інформаційні (Information Modules) – відображають детальні відомості про конкретний пристрій чи компонент комп’ютера.
Бенчмаркінгові модулі (Benchmarking Modules) – виконують і відображають результати тестів продуктивності різних компонентів комп’ютера.
Тестові модулі (Testing Modules) – відображають різні апаратні функції, їх налаштування і перелік обладнання, яке використовує ці функції.
Модулі перегляду (Listing Modules) – показують вміст системних файлів ініціалізації та іншу інформацію.
Найпростіший спосіб визначити склад обладнання комп’ютера і ознайомитись із загальною інформацією про нього – це запустити модуль System Summary. Модуль System Summary показує тільки загальну інформацію про систему. Більш детальну інформацію про кожен компонент можна отримати за допомогою інших модулів.
Для оцінки продуктивності комп’ютера призначені Benchmarking Modules, один з них – CPU Arithmetic Benchmark. За допомогою Combined Performance Index Wizard можна оцінити загальну продуктивність комп’ютера у порівнянні з іншими типовими конфігураціями.
Програма Lavalys EVEREST призначена для діагностики та аналізу комп'ютера. Програма надає найповнішу та вичерпну інформацію про систему, яка включає тести пам'яті, контроль апаратних засобів ПК та їх низькорівневий аналіз (і не тільки з системного реєстру Windows, як більшість Win32- інформерів), використовуючи власну базу даних (понад 21000 пристроїв). Робоче вікно програми містить рядок меню, панель інструментів і рядок cтану. На вкладці Меню міститься ієрархічне дерево компонентів комп’ютера.
Завдання
1. Почергово запустити чи заінсталювати програму Lavalys EVEREST та SiSoftware Sandra.
2. Отримати інформацію про апаратні компоненти та програмне забезпечення комп’ютера. Запустити тести продуктивності системи.
3. Здати i захистити звіт.
Порядок виконання
Визначення апаратних компонентів та програмного забезпечення за допомогою програми Lavalys EVEREST.
/
Рис.1 Інформація про комп’ютер, системну плату, дисплей.
/
Рис.2 Інформація про пристрої збереження даних, пристрої введення та мережу.
/
Рис.3 Інформація про встановлене програмне забезпечення.
Визначення апаратних компонентів за допомогою програми SiSoftware Sandra.
/
Рис.4 Визначення параметрів комп’ютера, процесора, чіпсета та пам’яті.
/
Рис.5 Визначення параметрів відеопроцесора, пристроїв збереження даних та периферійних пристроїв.
Визначення продуктивності системи.
CPU Queen.
Даний тест призначений для оцінювання можливості передбачення розгалужень центрального процесора і помилкового прогнозування гілки, обчислення рішення для класичної головоломки з вісьмома дамами, розміщеними на шахівниці 10х10.
При однаковій тактовій частоті, процесор з більш коротким конвеєром і меншими накладними витратами в разі помилкового припущення про розгалуження може показати більш високі результати тесту.
/
Рис.6 Результати тесту CPU Queen.
Згідно отриманих результатів можна зробити висновок, що даний двоядерний процесор зайняв гідне місце серед конкурентів.
CPU Arithmetic Benchmark.
/
Рис.7 Результати тесту CPU Arithmetic Benchmark.
Згідно отриманих результатів, даний процесор зайняв гідне місце серед своїх конкурентів.
Загальна оцінка продуктивності системи.
/
Рис.8 Загальна оцінка системи.
Висновок: на лабораторній роботі було отримано інформацію про апаратні компоненти та програмне забезпечення комп’ютера за допомогою спеціалізованих інформаційних і діагностичних програм.
Також було проведено оцінку продуктивності системи за допомогою декількох тестів.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!