Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
ЗВІТ З ПРАКТИЧНОЇ РОБОТИ №3
«Моделювання джере сигналів у ППП Micro-Cap»
з дисципліни «Компютерне проектування та моделювання РЕЗ»
Мета роботи. Дослідити параметри джерел заданих сигналів та засвоїти правила їх редагування у ППП Micro-Cap.
Завдання
1. Використовуючи джерело Pulse Source, сформувати прямокутний імпульс тривалістю k (мс), періодом повторення kl (мс) та амплітудою l (В), де k і l – відповідно передостання та остання цифри номеру залікової книжки студента (у випадку k=0, прийняти k=1).
2. Використовуючи джерело Pulse Source, сформувати трапецієвидний імпульс тривалістю вершини k (мс), періодом повторення kl (мс) і амплітудою l (В), та різною тривалістю часу наростання і спадання: τН = 0,1*k і τс = 0,15*k.
3. Використовуючи джерело Pulse Source, сформувати трикутний імпульс з розмахом сигналу від –k до +k (В), періодом повторення kl (с), та різною тривалістю часу наростання і спадання: τН= 0,4*kl і τс = 0,6*kl.
4. Використовуючи джерело Pulse Source, сформувати пилкоподібний імпульс з розмахом сигналу від –k до +k (В) та періодом повторення kl (с).
5. Використовуючи джерело Sine Source, сформувати гармонічне коливання з амплітудою l (В), частотою k⋅10 3 (Гц), початковою фазою kl(рад), та постійним зміщенням U 0 (В), що дорівнює номеру робочого місця студента.
6. Використовуючи джерело VCO з одержаного гармонічного сигналу сформувати ЧМ сигнал, швидкість зміни частоти якого дорівнює 0,1⋅k⋅103 (Гц/с).
7. Використовуючи незалежне джерело напруги Voltage Source, виконати пп. 1-5 та за умовою п.5 сформувати ЧМ сигнал з гармонічною модуляцією – FМ=k⋅10 2 (Гц)
8. Для усіх сформованих джерел сигналів присвоїти ім’я, «3_Names_N.cir», де цифра «N» відповідає номеру пункту завдання.
9. Відобразити результати та хід виконання усіх пунктів поточного
завдання у електронній та друкованій формі звіту з власними висновками, підготуватися до захисту виконаної роботи.
Виконання завдання
1)
/
2)
/
3)
/
4)
/
5)
/
6)
/
7.1)
/
7.2)
/
7.3) /
7.4) /
7.5)
/
Висновок: виконуючи 3-ю практичну роботу я навчився вивчив правила редагування заданих сигналів,а також дослідив параметри цих же сигналів.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!