Міністерство освіти і науки України
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Лабораторна робота №7
з курсу «Міжнародний маркетинг»
на тему: «Проведення міжнародних маркетингових заходів. Робота з розділом «Маркетингові заходи»»
Варіант 2
Зміст
Вступ………………………………………………………………………………3
Хід роботи…………………………………………………………………………4
Аналіз нормативно-правових актів…………………………………………...8
Висновки…………………………………………………………………………9
Список використаних джерел………………………………………………...10
Вступ
Мета роботи: провести міжнародні маркетингові заходи. Робота з розділом «Маркетингові заходи».
Завдання:
Ввести інформацію в розділ «Маркетингові заходи»;
Зареєструвати інформаційні дані в розділ «Маркетингові заходи».
Засоби виконання: програмний продукт «ПАРУС».
Хід роботи
Відкрити розділ Облік / Маркетингові заходи.
Створити в дереві каталогу такі підкаталоги: «Виставки», «Акції», «Презентації».
Зареєструйте участь Вашої компанії у виставці «REX-2010», яка відбулась в період с «Х».12.13 р. по 31.12.13 р. Відповідальний – керівник відділу маркетингу Мороз Володимир.
В панелі Список заходів вибираємо із контекстного меню команду Добавити. Заповніть поля форми, що відкрилась Маркетингові заходи. Додавання. Результат зображено на рис. 1.1.
/
Рис.1.1. Виставка «REX-2010»
Внесіть інформацію про учасників виставки: ТзОВ «Політ», «Віола», ПП «Etoile Co», ТзОВ «Екстрім» (компанії, які відвідали виставку і залишили на нашому стенді інформацію про себе).
В нижній панелі у вкладці Учасники із контекстного меню виберіть команду Додати. В вікні, що з’явиться заповніть поля: «Контрагенти», «Примітки». Результат зображено на рис.1.2.
/
Рис.1.2. Учасники виставки
Тепер в картці даних організації ми зможемо побачити інформацію про те, що їх представники цікавились нашими товарами і послугами на цій виставці, а також про інші маркетингові заходи, які проводились нашою компанією, де були присутні представники даного підприємства. Для цього відкрийте розділ Маркетинг і Збут. Встановіть курсор на потрібній організації та із контекстного меню виберіть команду Виправити. Відкриється вікно Контактна карта:Виправлення. У вкладці Додаткові натисніть на кнопку Участь у заходах: Перегляд. Відкриється вікно Участь у заходах, я якому відобразиться список маркетингових акцій, що проводились нашою компанією, в якій брала участь дана організація. Результат зображено на рис.1.3.
/
Рис.1.3. Розділ «Маркетинг і збут»
Завдання 7.2. Реєстрація інформаційних даних в розділ «Маркетингові заходи»
В нижній панелі у вкладці Матеріали із контекстного меню виберіть команду Додати. В вікні, що з’явиться заповніть поля: Файл, що реєструється – виберіть із каталогу файл з макетом відповідного роздаткового матеріалу; Розмір – автоматично система вказує розмір зареєстрованого файлу; Примітки – якщо необхідно введіть примітки. Результат зображено на рис.1.4.
/
Рис.1.4. Вкладка Матеріали
В нижній панелі у вкладці Витрати із контекстного меню виберіть команду Додати. У вікні заповніть поля: Стаття витрат–найменування статті витрат; Кількість, Ціна–кількість і ціна одиниці статті витрат; Код валюти–валюта, в якій вираховуються витрати; Сума в валюті, Сума – загальна сума витрат; Примітки – якщо необхідно внести примітки. Результат зображено на рис.1.5.
/
Рис.1.5. Вкладка Витрати
В нижній панелі у вкладці Доходи із контекстного меню виберіть команду Додати. У вікні, що появиться заповніть поля: Клієнт–поле заповнюється за допомогою розділу Карти робочих місць(якщо потрібної організації немає, створіть її); Контракт–вибирається із розділу Документи, якщо його немає, то створіть його тут же; Сума (план), Сума у валюті,– введіть суми документу; Валюта–валюта документа; Примітки – по необхідності введіть примітки. Результат зображено на рис.1.6.
/
Рис.1.6. Вкладка Прибутки
Аналіз нормативно-правових актів
1. Закон України «Про авторське право і суміжні права» (введено в дію від 23.12.93, ст.65, останні зміни внесено 16.10.12, ст.41).
Цей Закон охороняє особисті немайнові права і майнові права авторів та їх правонаступників, пов'язані із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва - авторське право, і права виконавців, виробників фонограм і відеограм та організацій мовлення - суміжні права[2].
2. Закон України «Про професійний розвиток працівників» (05.07.12, №24, ст.243).
Цей Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування системи професійного розвитку працівників. Метою державної політики у сфері професійного розвитку працівників є підвищення їх конкурентоспроможності відповідно до суспільних потреб шляхом сприяння роботодавцю в ефективному використанні праці та забезпеченні досягнення належного професійного рівня працівниками[3].
3. Кодекс законів про працю України (від 10.12.71, №50, ст.375, ост. Зміни 15.01.15, №10, ст.62).
Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи, підвищенню ефективності суспільного виробництва і піднесенню на цій основі матеріального і культурного рівня життя трудящих, зміцненню трудової дисципліни і поступовому перетворенню праці на благо суспільства в першу життєву потребу кожної працездатної людини.
Законодавство про працю встановлює високий рівень умов праці, всемірну охорону трудових прав працівників[4].
4. Закон України «Про основні засади державної комунікативної політики» (2010, №85).
Метою Концепції є визначення шляхів законодавчого врегулювання питання забезпечення взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової комунікації і громадськістю на засадах рівноправного партнерства, що сприятиме зміцненню демократії, становленню громадянського та інформаційного суспільства[5].
5.Закон України «Про охорону праці» (від 1992, №49, ст.669, ост. Зміни 28.12.14).
Дія цього Закону поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, та на всіх працюючих.
Державна політика в галузі охорони праці визначається відповідно до Конституції України Верховною Радою України і спрямована на створення належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням[6].
Висновки
В результаті виконання лабораторної роботи, я провела міжнародні маркетингові заходи та працювала з розділом «Маркетингові заходи».
Розділ «Маркетингові заходи» призначений для ведення і перегляду записів про різного типу заходи, які проводить організація в сфері міжнародного маркетингу[1].
Список використаних джерел
О.Г. Мельник, К.О. Дзюбіна Міжнародний маркетинг (практичний аспект) : навч.-метод. посібн./ О.Г. Мельник, К.О. Дзюбіна - Львів: НУ «Львівська політехніка», ІНЕМ, каф. ЗМД. - 2014. – 92 с.
Закон України «Про авторське право і суміжні права» [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3792-12
Закон України «Про професійний розвиток працівників» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4312-17
Кодекс законів про працю України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/322-08
Закон України «Про основні засади державної комунікативної політики» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/85-2010-%D1%80
Закон України «Про охорону праці» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2694-12