Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
Кіровоградський національний технічний університет
Кафедра програмування та захисту інформації
Дисципліна : Web-програмування
Лабораторна робота №7
Тема: Системи керування контентом сайтів
Тема: Системи керування контентом сайтів
Мета: Навчитися застосовувати системи керування контентом для створення різних типів сайтів
Завдання: Створити веб-сайт та тему для CMS-системи WordPress, використовуючи знання, набуті у всіх попередніх лабораторних роботах. Як контент використати дані з лабораторної роботи №1. Як зразок дизайну для теми використати наробки з лабораторної роботи №2.
Варіант 29 - Сайт спортивного клубу
Папка с переходами
Контрольні питання:
Що таке CMS? Для чого вони потрібні?
Система управління редагування вмісту сайту. Використання CMS дозволяє власнику сайту самостійно створювати і видаляти розділи сайту, редагувати різну інформацію без залучення стороннього фахівця - це одна з переваг над статичними сайтами.
Які бувають види CMS? Наведіть приклади CMS.
WordPress, Joomla, Drupal, MODx, 1C Битрикс, MaxSite CMS, UMI.CMS, Magento.
Як встановити WordPress?
Після завантаження, потрібно розпакувати дистрибутив WordPress, після цього потрібно створити базу даних, або вказати шлях до вже існуючої також можна використати cPanel phpMyAdmin. Після цього потрібно всі данні які стосуються БД описати у файлі конфугурацій wp-config.php. Далі потрібно обрати де саме буде знаходитись сайт у кореневому каталозі, або підкаталозі.
Як створити тему для WordPress?
Стандарти створення тем. При написанні коду тем WordPress, дотримуйтеся наступних стандартів: Використовуйте коректно структурований, що не містить помилок PHP-код і валідний HTML-код. Використовуйте правильно складений, пройшов стандартизацію CSS-код. Дотримуйтеся рекомендацій з основ дизайну сайту.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!