Міністерство освіти і науки України
Ковельський промислово-економічний коледж
Луцького національного технічного університету
Звіт з навчальної практики
Студента2 курсу 291 групи
напряму підготовки «Комп’ютерні науки»
спеціальності «Обслуговування програмних
систем і комплексів»
Керівник:
викладач Національна шкала ________________
Кількість балів: _______Оцінка: ECTS _____
Члени комісії
________________ _______________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
________________ _______________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
________________ _______________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
Ковель 2017
Зміст:
1.1. Програма Electronics Workbench та прийоми роботи в ній…….2-5
1.1.1. Опис роботи схеми № 1 (світлодіодний світлофор)……….….6-7
1.1.2. Опис роботи схеми № 2 (лічильник часових інтервалів)…......7-9
1.2. Монтаж електронних компонентів електронного конструктора radio-kit;…………………………………………………………………………8
1.2.1.Опис роботи схеми (симетричний мультивібратор) електронногоконструктора radio-kit………………………………………………………….………………..10-11
Розділ 2. Архітектура комп’ютерів…………………………………..……10
2.1. Складання системного блоку персонального комп’ютера…..11-15
2. 2. Налаштування системного блоку ПК………………….……….15-16
2. 3. Тестування системного блоку ПК……………………….………16-18
- Висновок щодо проходження навчальної практики……….…………20
- Література.…………………………………………………………………..21
- Додаток (сумарний звіт про персональний комп’ютер)….….…22-26
1.1. Програма Electronics Workbench та прийоми роботи в ній.
Оскільки під час виконання складання, тестування та налаштування електронних схем використовується САПР Electronics Workbench (завдання 1), студент повинен знати властивості програми та прийоми роботи в ній. В даному пункті потрібно коротко описати призначення, інтерфейс програми та прийоми роботи в САПР Electronics Workbench, яку використовував студент при роботі (використовуючи рисунки для кращого сприйняття).
Electronics Workbench - призначена для моделювання цифрових і аналогових електронних схем. Дуже добре продуманий інтерфейс. Величезна бібліотека елементів, правда іноземного виробництва. Відмінно моделює цифрові схеми.Проста і зручна у використанні.При створенні схеми Electronics Workbench дозволяє:• Вибирати елементи й прилади з бібліотек,• Повертати елементи і їх групи на кути, кратні 90 градусам,• Переміщати елементи і схеми в будь-яке місце робочого поля,• Копіювати, вставляти або видаляти елементи, фрагменти схем,• Виділяти кольором контуру схем,• Змінювати кольори провідників,• Привласнювати елементам умовні позначення,• Одночасно підключати кілька вимірювальних приладів і спостерігати їх показання на екрані монітора,• Змінювати параметри елементів.
Структура вікна
/
Рис.1. Основні елементи інтерфейсу програми EWB 5.0
Electronic Workbench 5 - версія програми, яка стала дуже популярна як серед радіо-любителів, так і серед професіоналів. Програма дозволяє віртуально змоделювати електричне коло, неважливо електрична вона або аналогова. Чи зможете побачити реальні результати електричних компонентів ланцюга, їх поведінки і багато іншого. Особливість Electronic Workbench в простому і зручному інтерфейсі.
Основні переваги програмиЕкономія часу Робота в реальній лабораторії вимагає великих затрат часу на підготовку експерименту. Тепер, з появою Electronics Workbench, електронна лабораторія завжди буде під рукою, що дозволяє зробити вивчення електричних схем більш доступним.
Зручність проведення вимірювань Навчання неможлива без помилок, а помилки в реальній лабораторії часом дуже дорого обходяться експериментатору. Працюючи з Electronics Workbench, експериментатор застрахований від випадкового ураження струмом, а прилади не вийдуть з ладу через неправильно зібраної схеми. Завдяки цій програмі в розпорядженні користувача є такий широкий набір приладів, який навряд чи буде доступний в реальному житті.
Таким чином, у Вас завжди є унікальна можливість для планування і проведення широкого спектру досліджень електронних схем при мінімальних витратах часу. Графічні можливості Складні схеми займають досить багато місця, зображення при цьому намагаються зробити більш щільним, що часто призводить до помилок в підключенні провідників до елементів ланцюга. Electronics Workbench дозволяє розмістити схему таким чином, щоб були чітко видно всі з'єднання елементів і одночасно вся схема цілком.
Інтуїтивність і простота інтерфейсу роблять програму доступною кожному, хто знайомий з основами використання Windows. Сумісність з програмою P-SPICE Програма Electronics Workbench базується на стандартних елементах програми SPICE. Це дозволяє експортувати різні моделі елементів і проводити обробку результатів, використовуючи додаткові можливості різних версій програми Р-SPICE.
Можливо також створення своїх моделей елементів і додавання їх в бібліотеки елементів. У програмі використовується великий набір приладів для проведення вимірювань: амперметр, вольтметр, осцилограф, мультиметр, Боде-плоттер (графічний пристрій частотних характеристик схем), функціональний генератор, генератор слів, логічний аналізатор і логічний перетворювач.Аналіз схем Electronics Workbench може проводити аналіз схем на постійному і змінному струмі. При аналізі на постійному струмі визначається робоча точка схеми в сталому режимі роботи. Результати цього аналізу не відображаються на приладах, вони використовуються для подальшого аналізу схеми. Аналіз на змінному струмі використовує результати аналізу на постійному струмі для отримання лінеаризованих моделей нелінійних компонентів.Аналіз схем в режимі АС може проводитися як в тимчасовій, так і в частотній областях. Програма також дозволяє проводити аналіз цифро-аналогових і цифрових схем. У Electronics Workbench можна досліджувати перехідні процеси при впливі на схеми вхідних сигналів різної форми.
Electronics Workbench дозволяє будувати схеми різного ступеня складності за допомогою наступних операцій:• вибір елементів і приладів з бібліотек,• переміщення елементів і схем в будь-яке місце робочого поля,• поворот елементів і груп елементів на кути, кратні 90 градусам,• копіювання, вставка або видалення елементів, груп елементів, фрагментів схем і цілих схем,• зміна кольору провідників,• виділення кольором контурів схем для більш зручного сприйняття,• з'єднуватися з кількома вимірювальних приладів і спостереження їх показань на екрані монітора,• присвоювання елементу умовного позначення,• зміна параметрів елементів в широкому діапазоні. Всі операції проводяться за допомогою миші і клавіатури. Управління тільки з клавіатури неможливо.
Шляхом настройки приладів можна:• змінювати шкали приладів в залежності від діапазону вимірювань,• задавати режим роботи приладу,• задавати вид вхідних впливів на схему (постійні і гармонійні струми і напруги, трикутні і прямокутні імпульси).Графічні можливості програми дозволяють:• одночасно спостерігати кілька кривих на графіку,• відображати криві на графіках різними кольорами,• вимірювати координати точок на графіку,• імпортувати дані в графічний редактор, що дозволяє зробити необхідні перетворення малюнка і виведення його на принтер.
Electronics Workbench дозволяє використовувати результати, отримані в програмах Р-SPICE, РСВ, а також передавати результати з Electronics Workbench в ці програми. Можна вставити схему або її фрагмент в текстовий редактор і надрукувати в ньому пояснення або зауваження по роботі схеми.
Можливості програми Electronics Workbench v.5 приблизно еквівалентні можливостям програми MicroCap і дозволяють виконувати роботи від найпростіших експериментів до експериментів по статистичному моделюванню.
Опис роботи схеми № 1 (світлодіодний світлофор).
До складу схеми світлодіодного світлофора входять: інтегральна мікросхема NE555, інтегральний лічильник 4017, конденсатори постійної ємності (4 шт.), резистори постійного опору (5 шт.), резистор змінного опору (1 шт.), світло діодів (3 шт.), джерело постійного струму 9В, вимикач.
/
Інтегральна мікросхема Таймер 555Інтегральна мікросхема CD4017
//
Резистор1 (22-100к) Резистор2 (470)
//
Резистор змінного опору (1 М) Джерело постійного струму (9В)
//
Світлодіод (3 шт.)Конденсатор1 (1 мк)
Рис. 2. Елементи, що входять до складу схеми світлодіодного світлофора.
/
Рис. 3. Схема світлодіодного світлофора.
Модуль світлофора, построєний на таймері NE555, забезпечує тактові імпульси для інтегрального лічильника 4017, який має десять виводів(Q0-Q9). З надходженням нового тактового імпульсу на вхід лічильника вивод 14, на його виводах по черзі появляються логічні одиниці.
1.1.2. Опис роботи схеми № 2 (Лічильник часових інтервалівcont24).
До складу схеми лічильника входять: інтегральна мікросхема 74160 (2 шт.), джерело постійного струму 5В, функціональний генератор, семи сегментний чотиирозрядний двійковий дисплей (2 шт.), двовхідний логічний елемент І, тривхідний логічний елемент І-НІ, резистор.
//
Двохвхідний логічний елемент І Тривхідни логічний елемент АБО-НІ
//
Джерело постійного струму (5В) Інтегральна мікросхема 74160 (2 шт.)
//
Функціональний генератор Семисигментичний чотирьохрозрядний ф двійковий дисплей (2 шт.)
Рис. 4. Елементи, що входять до складу схеми лічильника часових інтервалівcont24.
/
Рис. 5. Лічильник часових інтервалівcont24.
Лічильник виконаний на двох ІМС 74160 і забезпечує коефіцієнт Ксч = 2. При вхідних сигналах високого рівня лічильник К155ІЕ9 (74160) споживає струм живлення 94 мА, К555ІЕ9 (74 LS160A) - 32 мА; якщо всі вихідні сигнали мають низький рівень, то 101 і 32 мА відповідно. Максимальна частота рахунку 25 МГц. Час поширення сигналу від входу С до виходу ТЗ ( "Рахунок закінчений") становить 35 і 27 нс, а час скидання (від входу R до виходів Q) 38 і 28 нс для звичайного виконання.
1.2. Монтаж електронних компонентів електронного конструктора radio-kit;
1.2.1. Опис роботи схеми (назва схеми згідно завдання) електронного конструктора radio-kit.
К-122 Світлодіодна мигалка
//
Рис. 6. Схема Світлодіодної мигалки
Принципова схема мигалки показана на (Рис. 5), являє собоюсиметричний мультивібратор. Розглянемо принцип роботи даної схеми докладніше.Нехай транзистор Q1 відкритий і світлодіод D1 світиться, а Q2 закритий і D2 погас. Ліваобкладка конденсатора С1 підключена до загального проводу живлення, він починає заряджатисядо напруги харчування через резистори R2 і R3, з постійною часу R2R3C1. Але яктільки напруга на конденсаторі досягає + 0,6, транзистор Q2 відкриється і світло діод D2 запалиться, напруга на лівій обкладки С2 зміниться з + 0,6 до –U живлення, щопризведе до закриття транзистора Q1, світлодіод D2 згасне. Конденсатор С2 заряджаєтьсячерез резистор R4 і процес повторюється. Симетричним мультивібратор називається тому, що тривалість імпульсу дорівнюєтривалості паузи. В цьому випадку R1 = R5, R2 = R4, C1 = C3. Частоту перемикання можнарозрахувати за формулою:/
де величина R2 і R3 в омах, а C2 в фарадах.
/
Рис. 7. Плата Світлодіодної мигалки
Конструктивно мультивібратор виконаний на друкованій платі розміром 35 мм на 35мм. При збірці необхідно звернути увагу на полярність конденсаторів, світлодіодів іцоколевку транзисторів. Правильно зібрана схема налагодження не вимагає, резистором R3встановлюємо період моргання світлодіодів.
Розділ 2. Архітектури комп’ютерів
2.1. Складання системного блоку персонального комп’ютера.
Навчальний комплект «Комп’ютер» № 13 являє собою повністю розібраний системний блок персонального комп’ютера та складається з таких частин:
•корпусу системного блоку,
•блоку живлення,
•материнської плати,
•процесора,
•системи охолодження процесора,
•оперативної пам’яті,
•жорсткого диску,
•оптичного приводу,
•інформаційних шин,
•комплекту гвинтів та хрестової викрутки.
Процес складання системного блоку починається із збирання корпусу.
Корпус системного блоку (типу tower) складається із металевого каркасу (передня, задня, нижня стінки та внутрішня стійка), верхньої кришки, двох бокових кришок та передньої пластмасової панелі з кнопками Power, Reset, двома світлодіодами.
Далі в зібраний корпус системного блоку закріплюється блок живлення ПК (Табл. 1).
Модель
POWER SUPPLY 400W
Номінальна вхідна напруга
220 В
Номінальна вхідна частота струму
50 Гц
Загальна максимальна вихідна потужність
400 Вт
Тип роз’єму для живлення материнської плати
24 pin
Наявність додаткового живлення для процесора
+
Кількість роз’ємів для живлення пристроїв інтерфейсу IDE
2
Кількість роз’ємів для живлення пристроїв інтерфейсу SATA
2
Кількість роз’ємів для живлення дисководу 3,5''
1
Наявність вимикача блока живлення
-
Наявність додаткового роз’єму для підключення живлення монітору
+
Таблиця 1. Характеристика блоку живлення ПК.
Потім у корпус системного блоку ПК закріплюється материнська плата (Табл. 2.), (Рис. 6.)
Таблиця 2. Характеристика материнської плати.
Фірма виробник
Asus
Модель
M2N-MX SE PLUS
Тип сокету
AM2+
Модель чіпсету
Пн. міст - Nvidia GeForce 6100
Пд. міст - nForce430
Тип слотів оперативної пам’яті
DDR2 SDRAM
Кількість слотів оперативної пам’яті
2
Кількість AGP слотів
Кількість PCI-Express слотів
1
Кількість PCI слотів
2
Кількість СОМ слотів
-
Кількість USB столів
4
Кількість CNR slot слотів
-
Кількість CD, AUX слотів
1
Кількість ISA слотів
-
Кількість SATA роз’ємів
2
Кількість IDE роз’ємів
1
Кількість Floppy роз’ємів
1
Вид роз'єму для підключення блоку живлення
24 pin
Кількість роз'ємів для підключення вентиляторів
2
Кількість PS/2 портів
2
Кількість СОМ портів
1
Кількість LTP портів
1
Кількість USB портів
4
Кількість Game портів
-
Кількість LAN портів
1
Кількість VGA портів
1
Кількість DVI портів
-
Кількість роз’ємів звукової плати
3
Форм-фактор
MicroATX
/
Рис. 8. Мареринська плата Asus M2N-MX SE PLUS.
До закріпленої у корпусі системного блоку материнської плати приєднується центральний мікропроцесор (Табл. 3.), (Рис. 7.)
Таблиця 3. Характеристика центрального мікропроцесора
Модель
AMDAthlon
Тип сокету
АМ2
Розрядність
64
Тактова частота, МГц
2,6 ГГц
Об'єм кешу L1, Кб
-----
Об'єм кешу L2,Кб
1026 кБ
Об'єм кешу L3,Кб
-----
Кількість ядер
1
/
Рис. 9. Центральний мікропроцесор AMD Athlon.
Після закріплення центрального мікропроцесора на материнській платі, здійснюється встановлення та підключення системи охолодження ЦП, а також під’єднання материнської плати до блоку живлення, виводів корпусу.
Встановлюється модуль оперативної пам’яті (DDR2 SDRAM-1024 Мб).
На внутрішню стійку корпусу системного блоку закріплюються жорсткий диск (Табл. 4.), оптичний привід (Табл. 5.) і дисковод З,5''. Потім дані пристрої приєднуються до блоку живлення та інформаційними шинами до материнської плати. При під’єднанні оптичного приводу до материнської плати, джампер (перемикач) на його корпусі було встановлено в положення Master.
Таблиця 4. Характеристика жорсткого диску
Модель
SeagateBarracuda7200.12
Інтерфейс під’єднання
SATAIII
Ємність
500 Гб
Швидкість обертання диска
7200 об/хв
Кеш-пам’ять
16 Мб
Формфактор
3,5"
Таблиця 5. Характеристика оптичного приводу
Модель
LG GSA-H24N
Інтерфейс під’єднання
IDE
Вид приводу
DVD-RW
Формфактор
3,5''
Всі внутрішні частини системного блоку встановлені, потрібно закрити бокову кришку корпусу
2.2. Налаштування системного блоку ПК.
Після увімкнення персонального комп’ютера та успішно пройденої POST- діагностики за допомогою клавіші <Del> запускаємо програму setup BIOS. Головні пункти програми setup BIOS представлені вкладинками Main, Advanced, Power, Boot, Exit.
Для налаштування актуального системного часу вибираємо пункт Main, далі переходимо на рядок System Time і за допомогою клавіатури вводимо час. Перейшовши на рядок System Date вводимо актуальну дату.
Для встановлення першим завантажувачем операційної системи жорсткого диску, переходимо на пункт Boot і в рядку Boot Device Priority вибираємо рядок 1st Bot Device та з випадаючого списку вибираємо HDD: 4M-ST3500413AS.
Для встановлення паролю на вхід в програму setup BIOS переходимо на пункт Boot і в рядку Security вибираємо рядок Change Supervisor Password, з’явиться діалогове вікно Enter Password, в якому потрібно ввести 1111 і натиснути клавішу <Enter>. У діалоговому вікні Confirm Password потрібно підтвердити даний пароль і натиснути клавішу <Enter>, з’явиться повідомлення Password Installed.
Зробивши зміни в програмі setup BIOS, зберігаємо їх та перезавантажуємо комп’ютер.
Після перезавантаження персонального комп’ютера відбувається завантаження операційної системи Windows ХР.
Завантаживши операційну систему, перевіряємо роботоздатність ПК. Запускаємо декілька стандартних програм, перевіряємо коректність їхньої роботи.
Встановлюємо з’єднання персонального комп’ютера з принтером HP LaserJet 1010. Для цього фізично приєднуємо принтер до ПК за допомогою кабелю USB, вмикаємо принтер в мережу живлення. На екрані монітору операційна система виведе повідомлення про нове обладнання. Встановлюємо в оптичний привід компакт-диск з драйвером для даного принтера і ОС автоматично встановить та налаштує даний пристрій. У випадку, коли б драйвер автоматично не встановився, потрібно було б встановлювати його в ручному режимі.
2.3. Тестування системного блоку ПК.
EVEREST Ultimate Edition - програма призначена для діагностики, тестування і налаштування на оптимальну роботу апаратних і програмних засобів комп'ютера. EVEREST Ultimate Edition рахується однією з кращих серед програм у своєму класі. Програма має широкі можливості за поданням максимально повної і детальної інформації про апаратне і програмне забезпечення комп'ютера, містить допоміжні модулі, моніторингові функції, включає різні тести продуктивності.
За допомогою програми EVEREST було визначено фактичну температуру центрального процесора, материнської плати, жорсткого диску; проведено тест оперативної пам’яті (читання, запис) та тест центрального процесора (CPU Queen, CPU AES) (Табл. 6.).
Таблиця 6. Результати тестування програми EVEREST.
Назва тесту
Результат
Температура центрального процесора
41 °С
Температура материнської плати
36 °С
Температура жорсткого диску
33 °С
Тест оперативної пам’яті (читання)
4478 Мб/с
Тест оперативної пам’яті (запис)
4379 Мб/с
Тест центрального процесора (CPUQueen)
4560
Тест центрального процесора (CPUAES)
3379
За допомогою програми EVEREST проведено тест жорсткого диску (Рис. 8.), тест оперативної пам’яті і кеш-пам’яті (Рис. 9.), а також виконано діагностику монітору ПК, проведено тест стабільності системи.
/
Рис. 10. Програма EVEREST, тест жорсткого диску.
/
Рис. 11. Програма EVEREST, тест оперативної і кеш-пам’яті.
За допомогою програми EVEREST було сформовано звіт про сумарну інформацію ПК, який був роздрукований на принтері HP LaserJet 1010 (Додаток 1).
За результатами звітів програми EVEREST можна визначити декілька кроків для вдосконалення апаратної складової даного персонального комп’ютера:
- заміна мікропроцесора на продуктивніший;
- збільшення об’єму оперативної пам’яті.
Висновок
В ході виконання завдань навчальної практики з комп’ютерної схемотехніки та архітектури комп’ютерів мною було створено схему будову лічильника часових інтервалів(cont24); складено схему світлодіодного світлофора; здійснено монтаж електронних компонентів конструктора radio-kit - складено симетричний мультивібратор; вивчено та здійснено процес складання системного блоку персонального комп’ютера; виконано основні налаштування програми setup BIOS; проведено тестування та діагностику складеного системного блоку за допомогою програми EVEREST.
Література
1. Алексенко А.Г., Шагурин И.И. Микросхемотехника. Учебное пособие для ВУЗов. - М.: «Радио и связь». 1990, - 496 с.
2. Бабич М.П., Жуков I.A. Комп’ютерна схемотехніка. Навчальний посібник. - K. НАУ, 2002.-508 с.
3. Каган Б.М. Электронные вычислительные машины и системы. Учебное пособие для ВУЗов. - М.: Энергоатомиздат. 1985. - 552с.
4. Мальцев П.П., Долидзе Н.С. и др. Цифровые интегральные микросхемы: справочник - Радио и связь, 1994. - 240с.
5. Петровский H.H. и др. Логические ИС КР1533, КР1554. В 2-х томах. Справочник. - «БИНОМ», 1993.-550с.
6. Угрюмов Е.П. Цифровая схемотехника. Учебное пособие. - СП.: БХВ Петербург, 2001.-528 с.
7. Фігурнов В.Е. IBM PC для користувача. -М.: ІНФРА -М, 1995
Додаток 1
Звіт про сумарну інформацію ПК
------ [ EVEREST Ultimate Edition ] -------------------------
— Версия EVEREST v4.20.1245 Beta/ru Тестовый модуль 2.3.212.0 Домашняя страница http://www.lavalys.com/ Тип отчёта Мастер отчётов
Компьютер COMP_HOME
Генератор User
Операционнаясистема Microsoft Windows ХР Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Дата 2017-06-19 Время 10:20
------[ Суммарная информация ]-------------------------------------------------------------------------------------------------
Компьютер: Тип компьютера Однопроцессорный компьютер с ACPI
Операционная система Microsoft Windows ХР Professional
Пакет обновления ОС Service Pack З
Internet Explorer 8.0.6001.18702
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Имя компьютера COMP_HOME
Имя пользователя User
Вход в домен COMP_HOME Дата/Время 2017-06-19/10:20 Системная плата:
Тип ЦП AMD Athlon, 2600 MHz (13 х 200)
Системная плата Asus M2N-MX SE Plus (2 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN) Чипсет системной платы nVIDIA nForce 6100-430, AMD Hammer Системная память 896 Мб (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
DIMM2: Samsung KBL78T672G2SE6 1 Гб DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 МГц) (4-4-4-12 @ 266 МГц) (3-3-3-9 @ 200 МГц)
Тип BIOS AMI (12/04/07)
Коммуникационный порт Последовательный порт (СОМ1)
Коммуникационный порт Порт принтера (LPT1)
Дисплей: Видеоадаптер NVIDIA GeForce 6150SE (512 Мб) ЗО-акселератор nVIDIA nForce 6100-430
Монитор Samsung SyncMaster 796MB (Plus) [17" CRT] (H9KYC12019)
Мультимедиа: Звуковойадаптер Realtek ALC662 @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller
Хранениеданных:
Контроллер IDE NVIDIA MCP61 Serial ATA Controller
Контроллер IDE Стандартныйдвухканальныйконтроллер PCI IDE
Флоппи-накопитель
Дисковод гибких дисков
Дисковый накопитель ST3500413AS (465 Гб, IDE)
Оптический накопитель HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42N (DVD+R9:10x, DVD-R9:10x, DVD+RW:18x/8x, DVD-RW:18x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
Статус SMART жёстких дисков OK
Разделы: С: (NTFS) 71680 Мб (66968 Мб свободно)
D: (NTFS) 405249 Мб (253550 Мб свободно)
Общий объём 465.8 Гб (313.0 Гб свободно)
Ввод:
Клавиатура Стандартная (101/102 клавиши) или клавиатура PS/2 Microsoft Natural
Мышь Microsoft PS/2 мышь
Сеть:
Первичный адрес IP 127.0.0.1
Первичный адрес MAC 00-1F-C6-07-EB-28
Сетевойадаптер NVIDIA nForce Networking Controller
Периферийныеустройства:
Контроллер USB1 nVlDIA МСР61 - OHCI USB 1.1 Controller Контроллер USB2 nVIDIA MCP61 - EHCI USB 2.0 Controller DMI: DMI поставщик BIOS American Megatrends Inc.
DMI версия BIOS 0302 DMI производительсистемы System manufacture
DMI система System Product Name
DMI системнаяверсия System Version
DMI системныйсерийныйномер System Serial Number
DMI системный UUID 4060B677-8DFED511-94EB001F-C607EB28
DMI производитель системной платы ASUSTeK Computer INC.
DMI системная плата M2N-MX SE Plus
DMI версия системной платы Rev x.xx
DMI серийный номер системной платы MS1C82BCCC02759
DMI производительшасси Chassis Manufacture
DMI версияшасси Chassis Version
DMI серийныйномершасси Chassis Serial Number
DMI Asset-тэгшасси Asset-1234567890
DMI тип шасси Desktop Case
DMI всего / свободных сокетов памяти 2 / 1