Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
національний університет “Львівська політехніка”
Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Звіт до лабораторної роботи № 7
На тему:
«Дослідження ефективності застосування
пристроїв перемішування та відновлення
для боротьби з пакетними помилками»
Львів 2018
Мета роботи: Навчитися ефективно застосовувати пристрої перемішування та відновлення для боротьби з пакетними помилками, дослідити вплив параметрів перемішування на розподіл помилок.зв’язку з різними характеристиками.
Теоретичні відомості
1)Назвіть переваги періодичних і псевдовипадкових пристроїв перемішування періодичні пристрої прості в реалізації псевдовипадкові більш стійкі
2)Які методи використовують для боротьби з пакетними помилками 1 метод - використання схем переміщування.відновалення у поєднанні з кодерами і декодерами2 метод - використання кодерів.декодерів призначенних безпосередньо для коррекції пакетних помилок
3) Назвіть важливі властивості блокового способу перемушвання1. Любий пакет помилок довжиною b ≤ B переходить на виході пристроя відновлення в одиночні помилки, кожні дві з яких відділені не менш ніж N символами. 2. Любий пакет помилок довжиною b = r*B (r>1) переходить в пакети помилок довжиною, не більшою [ r ] символів, кожні два з яких відділені не менш ніж N - [ r ] символами.3. Періодична послідовність одиночних помилок, розділених B символами переходить в один пакет довжиною N на виході пристроя перемішування.4. Затримка пристроя складає 2NB символів (в доповнення до затримки каналу), і кожний з пристроїв вимагає пам¢яті місткістю NB символів.
4) назвіть важливі властивості згорткових пристроїв перемішування1. Мінімальна відстань між будь-якими двома символами, відстань між якими на вході пристрою меньше, ніж N символів, на виході рівна B.2. З цього витікає, що будь-який пакет з b<B помилок в каналі переводиться пристроєм відновлення в одиночні помилки, розділені не менш, ніж N символами.3. Періодична послідовність одиночних помилок, які знаходяться на відстані N+1 символів одна від одної, переводиться пристроєм відновлення в пакет довжиною B.4. Загальна затримка рівна N(B - 1) символів і потрібна місткість пам’яті в кожному пристрої перемішування і відновлення складає N(B - 1)/2 символів.
5)Назвіть перевагу та недолік методу псевдровипадкового перемішування Даний метод забезпечує високу ступінь стійкості при змінні параметрів пакетів проте має більшу складність в порівнянні з блоковим або згортковим методом перемушвання
Хід роботи
Варіант 16х8
Згенерований файл перемішаний без помилок.
Дія пакетної помилки в каналі зв’язку.
Дані на приймальній стороні після обробки пристроєм відновлення із одиночними помилками.
Варіант 40х7
Згенерований файл перемішаний без помилок.
Дія пакетної помилки в каналі зв’язку.
Дані на приймальній стороні після обробки пристроєм відновлення із одиночними помилками.
Варіант 111х23
Згенерований файл перемішаний без помилок.
Дія пакетної помилки в каналі зв’язку.
Дані на приймальній стороні після обробки пристроєм відновлення із одиночними помилками.
Висновокв даній лабораторній роботі досліджено застосування перемішування для боротьби з пакетними помилками в каналі зв’язку. Виконане дослідження проведене для трьох варіантів значень B і N. Перші зображення відображають чисті вихідні файли( без помилок), на других видно дію пакетної помилки при передаванні, а треті це відновлені дані після обробки відновлювачем. Видно що в першому варіанті помилки в є найбільш рознесені після відновення.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!