Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти та науки України
Національний університет «Львівська політехніка»
Кафедра електронних приладів
Лабораторна робота №1
з дисципліни:
«Прилади та техніка НВЧ»
на тему:
«Визначення хвильового опору відкритої мікросмужкової НВЧ лінії передачі»
Мета: провести аналіз пасивних елементів НВЧ кіл та розрахувати хвильовий опір і геометричні параметри мікросмужкової НВЧ ліній передачі у програмі AppCAD виробництва Agilent Technologies.
Теоретична частина
У техніці НВЧ широко застосовують скеровуючі системи, називані смужковими лініями передачі, які особливо зручні в друкованих та інтегральних схемах НВЧ. На Рис. 1, а і б зображені смужкові лінії передачі несиметричного й симетричного типів. Ці лінії або заповнені повітрям, або мають основу з твердого діелектрика.
/
Рис.1. Смужкові лінії передачі несиметричного (а) й симетричного типів (б)
Для практичних розрахунків зручними є наступні наближені співвідношення, що добре узгоджуються з експериментальними даними.
Питомі ємності (Ф/м) для несиметричної смужкової лінії передачі розраховують за формулами:
С
1
=1,06∗
10
−11
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!