Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти та науки України
Національний університет «Львівська політехніка»
Кафедра електронних приладів
Лабораторна робота №2
з дисципліни:
«Прилади та техніка НВЧ»
на тему:
«Розрахунок параметрів та геометричних розмірів НВЧ лінії передачі в програмі MWI-2010»
Мета: розрахувати хвильовий опір, ефективну діелектричну проникність, втрати на одиницю довжини в різних матеріалах комплектуючих та в цілому фазову швидкість хвилі, довжину хвилі в лінії передач та інші параметри НВЧ ліній передач у програмі Microwave Impedance Calculator MWI-2010 виробництва Rogers Corporation.
Теоретична частина
Електромагнітні хвилі, вектори напруженості електричних і магнітних полів яких лежать у площині, перпендикулярній до напрямку поширення, називають поперечними електромагнітними хвилями чи хвилями типу Т.
Хвиля типу Т на відміну від хвиль типів H і E поширюється в лінії при будь-якій частоті (ωкрT = 0), що важливо для практики.
Характеристичний опір хвилі типу Т в лінії без втрат, що позначається ZcT і дорівнює відношенню поперечної складової напруженності електричного поля до поперечної складової напруженості магнітного поля біжучої хвилі, збігається з аналогічною, величиною, обчисленою для однорідної плоскої хвилі в необмеженому просторі:
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!