Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
Національний університет «Львівська політехніка»
Інститут енергетики і систем керування
Кафедра автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій
/
Розрахунково-графічна робота
з дисципліни: «Теорія автоматичного керування»
ПОБУДОВА СТРУКТУРНОЇ СХЕМИ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І ЗНАХОДЖЕННЯ ЇЇ ФУНКЦІЇ ПЕРЕДАЧІ
Львів – 2018
Мета роботи: на основі функціональної схеми багатоконтурної системи автоматичного регулювання побудувати її структурну схему і знайти її функцію передачі відносно заданої вхідної величини.
Необхідна підготовка: знати методи знаходження функцій передачі типових з’єднань ланок та правила перетворення структурних схем багатоконтурних систем автоматичного регулювання (САР).
Варіант 6д.
/
Рис.1. Функціональна схема система автоматичного регулювання температури води на виході з теплообмінника:
1 – Первинний вимірювальний перетворювач (чутливий елемент) для вимірювання температури, встановлений за місцем; 2 – Перетворювач сигналу, встановлений на щиті. Вхідний і вихідний сигнал електричний.
3– Прилад для регулювання температури, встановлений на щиті. ;
4 – Задавач; 5 – Первинний вимірювальний перетворювач (чутливий елемент) для вимірювання витрати, встановлений за місцем. 6 – Прилад для вимірювання витрати безшкальний із дистанційною передачею показів, встановлений за місцем. 7 – Прилад для регулювання співвідношення витрат, встановлений на щиті. 8– Виконавчий механізм.
Структурну схему заданої системи автоматичного регулювання складемо з урахуванням усіх можливих збурень на об’єкт регулювання. Об’єктом регулювання в цій САР є теплообміник. Збуренням є зміна витрати холодної води
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!