Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
Національний університет «Львівська політехніка»
Кафедра КСА
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №3
З курсу «Комп’ютерні мережі»
на тему «Процедури та функції командного інтрепретатора CMD.EXE»
Завдання1. Дослідити утиліти ping, tracerе. Для досліджень обираємо об’єкти самостійно, наприклад apple.com, yahoo.com. Дати письмові відповіді на процеси які ілюструються рис.2 та рис.3. (згідно власного об’єкту досліджень)
Рис.2
Рисунок 2 – перевірка з’єднання по домену google.com у якого ip 173.194.122.184, пакетами по 32 байти, в результаті чого затримка відповіді 32 мс, 4 пакети відправлено 4 прийнято, що в результаті з’єднання є і стабільне.
Рис.3
Перевірка маршруту запиту на домен google.com.ua з ip 74.125.232.56, в результаті якої ми бачим 7 вузлів і затримки між ними.
Завдання 2. Дослідити утиліту ipconfig та використання параметру /all Для досліджень обираємо об’єкти самостійно, процес власного ноутбука, комп’ютера (мережа може бути провідна LAN або безпровідна WIFI) . Дати письмові відповіді на процеси які ілюструються рис.4 та рис.5. (згідно власного об’єкту досліджень)
Завдання 3. Дослідити протокол канального рівня ARP. Викликати довідку по команді (arp -help), або по команді (arp –S). Перевірити таблицю ARP (відобразити поточні arp–записи) (команда arp - а). Дати письмові відповіді на процеси які ілюструються рис.6 та рис.7. (згідно власного об’єкту досліджень)
Завдання 4. Ознайомитись з роботою програми WMIC.
Висновок: на даній лабораторній роботі ми ознайомились з командною строкою віндовс та роботою команд
ping [adr]
ipconfig
ipconfig /all
tracert [adr]
arp
wmic
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!