Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет “Львівська політехніка”
Кафедра САПР
Рекурсивні функції
МЕТА РОБОТИ
Поглиблене вивчення можливостей функцій з використанням рекурсії.
ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ
Рекурсивні функції
Рекурсивним називається такий спосіб реалізації функції., коли функція може звертатися сама до себе. У рекурсивній функції повинні виконуватися наступні правила:
- при кожному виклику такої функції в неї повинні передаватися модифіковані дані;
- на якомусь етапі повинен бути припинений подальший виклик даної функції. Рекурсивний процес повинен крок за кроком так спрощувати завдання, щоб зрештою для нього з'явилося не рекурсивне рішення. Тут легко припуститися помилки, що полягає в тім, що функція буде послідовно викликати саму себе нескінченно довго;
після завершення кожного виклику рекурсивної функції в точку повернення повинен передаватися деякий результат для подальшого використання.
Індивідуальне завдання
Використовуючи рекурсивний виклик функції main(), обчислити суму елементів масиву цілого типу. Масив не оголошувати. Останній -елемент масиву - 0. У файлу з вихідним модулем повинне бути розширення .с
Программа
#include<stdio.h>
#include<conio.h>
int fun()
{
int i;
scanf ("%d",&i);
if (i) i+=fun ();
return i;
}
void main ()
{
clrscr();
printf ("%d", fun());
getch();
}
Висновок:виконавши цю лабораторну роботу я вивчив можливості функцій з використанням рекурсії.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!