Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Автоматики і телемеханіки

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Основи збору, оброблення та передавання інформації
Група:
ІБ-31

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра автоматики і телемеханіки ЗВІТ про виконання лабораторної роботи №2 з курсу “Основи збору, оброблення та передавання інформації” “Дослідження кодоутворення та принципів побудови кодерів і декодерів циклічних кодів” Мета: ознайомлення з основами кодування і декодування цифрової інформації циклічними кодами і набуття практичних навиків розробки функціональних схем кодерів і декодерів Завдання: Визначити основні параметри ЦК з d = 4 (nk, n, N, Nд, Nз, R, B), якщо кількість інформаційних розрядів дорівнює сумі двох останніх цифр номера залікової книжки (НЗК). ni = 43, d = 4.  Побудувати утворюючу матрицю ЦК з утворюючим поліномом Р(х) = х4 + х3 + 1 і на її основі закодувати КК G(x), що дорівнює двом останнім цифрам НЗК.   43(10) = 101011(2) КК: 0111000 0000 Розробити структурні схеми кодера і декодера для ni = 7 і кодової віддалі d = 4. Вибір утворюючих поліномів здійснити самостійно.   Рис. 1. Схема помножувача  Рис. 2. Схема подільника Провести кодування і декодування двійкової кодової комбінації, що дорівнює двом останнім цифрам НЗК. Декодувати цю КК при відсутності та наявності 1-, 2-, 3- і 4-кратних помилок. 1) Спотворень нема 1010110000  2) Однократна помилка:   R(x) = 1110 – синдром 5 інформаційного розряду 3) Двократна помилка:   R(x) =0001 4) Трикратна помилка:  R(x) = 0011 - сума за модулем 2 синдромів другого, третього і четвертого інформаційних розрядів. При d = 4 ЦК може виявляти поодинокі, подвійні і потрійні помилки. Результат кодування на лабораторному макеті:   Висновок: На цій лабораторній роботі я ознайомився з основами кодування і декодування циклічними кодами і набув практичних навиків розробки функціональних схем кодерів і декодерів.
Антиботан аватар за замовчуванням

26.01.2013 16:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини