antibotan.com

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АРХІВ

Часто задавані питання
Правила користування архівом

При натисканні кнопки "Реєстрація" Ви автоматично погоджуєтесь з правилами користування сайтом:
- Будь-яка інформація отримана на antibotan.com може бути використаною лише в цілях ознайомлення. Забороняється розповсюдження і використання її в комерційних цілях.
- Якщо Ви стали свідком порушення авторського права на antibotan.com просимо Вас скористатися формою зворотнього зв'язку для правовласників та надати прямі посилання на сторінки , порушення на яких було виявлено Вами.
- Зареєструвавшись на antibotan.com, Ви автоматично дали згоду на обробку Ваших персональних даних.

Повернутися до змісту »
Як працює пошук

На головній сторінці в блоці "Пошук" є можливість задати 6 характеристик файлу , необхідного Вам:
- Тип роботи
- Предмет
- ВУЗ
- Варіант
- Інститут
- Факультет

Після обрання однієї з них всі інші динамічно підлаштовуються під обрану характеристику: якщо Ви обрали Національний університет Львівська політехніка, то всі інші характеристики в блоці "Пошук" відсортуються врахувавши вже обрану ха-ку "ВУЗа" і залишаться лише ті, які містять файли обраного "ВУЗа".

І на інших кроках пошуку також діє динамічна зміна характеристик: якщо Ви обрали певний "ВУЗ" та "ПРЕДМЕТ", то всі характеристики відсортуються відносно вже обраних. Тобто в інших 4-х вікнах вибору ха-к пошуку залишаться ті, файли яких містять обраний "ВУЗ" і "ПРЕДМЕТ".

Під блоком "Пошук" розташоване вікно, яке динамічно виводить результати пошуку файлів на будь-якому кроці пошуку: при виборі певного "ВУЗу" в вікні результатів пошуку з'являться до 50-ти файлів даного "ВУЗу". При обранні додаткової ха-ки "ТИП" в вікні результатів з'являться до 50 файлів даного "ВУЗу" і обраного "ТИПУ" роботи. Існуюче обмеження в 50 файлів при видачі результатів пошуку виправдане великою кількісттю характеристик пошуку, які дозволяють дуже точно знайти необхідний файл, без необхідності гортати сотні сторінок під час його пошуку.

Повернутися до змісту »
Додавання файлів

Якщо Ви маєте файли на своєму комп'ютері, пов'язані з навчанням( роботи, виконані Вами чи іншими студентами - розрахункові, лабораторні,контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись з студентами України - то скористайтесь формою для завантаження файлу, і до нього невдовзі ( на протязі 1 годин ) отримають доступ студенти всієї України! Якщо ж Ви маєте багато файлів - в такому випадку створіть з них архів формату .rar або .zip та завантажте на сайт ( на відміну поштучного завантаження це збереже багато Вашого часу ). Кожен завантажений Вами файл , який відповідає основним критеріям - Які файли можна додавати у архів? - на протязі години буде доданий в основну базу Студентського архіву, і за нього Вам буде нарахований додаткові бали.

Додавайте в архів файли попередньо залогувавшись ( зайшовши в систему під своїм ніком і паролем), щоб бали за файли додались до Вашого рахунку.

Повернутися до змісту »
Які файли можна додавати у архів?

Категорично забороняється додавання до архіву файлів, які до моменту додавання вже знаходилися на інших сайтах та ресурсах інтернету. При виявленні такого файлу адміністрацією - акаунт буде заблоковано, а бали анульовано. Робота, яку Ви плануєте додати до архіву, повинна бути унікальною.

Критерії файлів, які будуть зараховуватись в архів і за які Ви отримуватимете бали:>
- це робота студента українського ВУЗа, будь-якого курсу, спеціальності та предмету;
- це файл формату .doc, .rtf або .docx (якщо Ви маєте декілька файлів -заархівуйте їх у файли формату .rar та .zip, які також дозволені для завантаження);
- робота має титульну сторінку, на якій ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗАНИЙ ВУЗ , предмет та тип роботи( розрахункова, лабораторна чи інше ). Необов'язковими ха-ми є всі інші;
- робота виконана правильно з точки зору як виконання завдань, так і граматики;
- дана робота не присутня в архіві в момент її додавання;

Повернутися до змісту »
Бали за додавання і завантаження файлів

За різні роботи нараховується різна кількість баллов. Також є відмінності при додаванні роботи в архів та при завантаженні з нього: При додаванні в архів роботи за неї користувачу нараховується подвійна кількість баллов в порівнянні з тою, яка з нього знімається при завантаженні цієї ж роботи.

Типи робіт Завантаження
з архіву
Додавання
в архів
Магістерська робота, Дипломна робота 10 баллов 20 баллов
Пояснювальна записка до магістерської роботи 9 баллов 18 баллов
Бакалаврська робота 8 баллов 16 баллов
Курсова робота, Курсовий проект 7 баллов 14 баллов
Записка до курсового проекту 6 баллов 12 баллов
Готова екзаменаційна робота, Пояснювальна записка до курсового проекту, Кваліфікаційна робота 5 баллов 10 баллов
Контрольна робота, Контрольно - графічна робота, Контрольна розрахункова робота, Модульний контроль 4 балла 8 баллов
Розрахункова робота, Розрахунково - графічна робота, Соціологічне дослідження, Практично - розрахункова робота , Рисунок, Індивідуальна робота, Державний іспит, Практичне заняття, Звіт про виконання розрахункової роботи , Готова контрольна робота 3 балла 6 баллов
Лабораторна робота, Практична робота, Тестові завдання, Готова модульна робота, Історія хвороби, История болезни, Лабораторний практикум, Самостійна робота, Історія хвороби дитини, Звіт, Білет, Завдання та розв’язки, Звіт про виконання лабораторної роботи, Творча робота 2 балла 4 балла
Лекція, БУДЬ-ЯКІ Методичні вказівки, Конспект лекцій, Відповіді до тестових завдань, Теорія, Фото екзаменаційного білета, Екзаменаційний білет, Відповіді до екзаменаційних білетів, Фото модульного білета, Завдання до модульного контролю, Практична робота (завдання), Книга, Інструкція та методичні настанови, Справочник, Навчально - методичний посібник для викладачів, Навчальний посібник, Посібник, Навчально - методичні рекомендації, Індивідуальне навчально-дослідне завдання, Зразок оформлення деяких розділів курсового проекту, Урок, Стаття, Державні будівельні норми України, Питання, Контрольне завдання, Наказ, Питання до модульного контролю, Розрахунок завадостійкості передачі повідомлень, Задача, Інші, Звіт про економічну практику, Індивідуальні завдання до розрахункової роботи, Збірник лабораторних робіт, Завдання до практичних занять, Формули, Терміни, Графіки, Завдання, Завдання до контрольної роботи, Індивідуальні завдання та методичні вказівки, Завдання з практичних робіт, Фото білета, Основи телекомунікаційних систем, Шпаргалка ( теорія ), Нормативна література, Звіт до лабораторної роботи 1 бал 2 балла

Повернутися до змісту »