Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Фізика лаби

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Фізика напівпровідників та діелектриків

Частина тексту файла

Мета роботи: Визначити коефіцієнт в’язкозті рідини. Прилади і матеріали: Капілярний віскозиметр, шприц, секундомір,мікрокомпресор, Дистильована вода, досліджувана рідина. Теоретична частина Виведення розрахункової формули У цій роботі використано порівняльний метод визначення коефіцієнта в’язкості рідини. Метод полягає в тому, що через один і той же капіляр спочатку протікає рідина з відомим коефіцієнтом в’язкості рідини, а потім рідина з невідомим коефіцієнтом в’язкості. Різниця тисків на кінцях капіляра Об’єми обидвох рідин беруть однаковими. Підставивши (1) і (2) у формулу Пуазеля, отримуємо для цих рідин Де , - час витікання першої і другої рідини, відповідно Поділимо (4) на (3) і визначимо в’язкість досліджуваної рідини через в’язкість відомої рідини: (5) Послідовність виконання роботи 1. У початковому положенні обидва крани закриті (ручки кранів виставити горизонтально). 2. Відкрити верхній кран (ручку верхнього крана виставити вертикально). 3. Набрати у шприц 20мл рідини. 4. Підставити під патрубок для витікання рідини колбу з досліджуваною рідиною. 5. Ввести голку шприца у верхній лівий отвір (кінець голки повинен бути нижче від рівня патрубка для нагрівання повітря). 6. Витиснути рідину у шприці і закрити верхній кран. 7. Увімкнути мікрокомпресор і нагнітати повітря до того часу, поки рідина не ввійде в перший розширений об’єм правого колінавіскозиметра. 8. Вимкнути мікрокомпресор. 9. Відкрити нижній кран (ручку нижнього крана виставити вертикально). 10. Увімкнути секундомір в момент проходження рівнем рідини позначки А та вимкнути секундомір у момент проходження позначки В. Результати вимірювань записати в таблицю. 11. Злити рештки рідини в колбу. 12. Привести установку у початкове положення. 13. З кожною досліджуваною рідиною повторити вимірюваннятричі. 14. За формулою (5) обчислити коефіцієнт в’язкості досліджуваної рідини. 15. Обчислити абсолютну і відносну похибки вимірювань. В’язкість води: Густина досліджуваної рідини: Густина води: Таблиця результатів вимірювань №      1      2      3      сер       Висновок: За допомогою лабораторної роботи було визначено коефіцієнт в’язкості доосліджуваної речовини.
Антиботан аватар за замовчуванням

29.05.2013 13:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини