40-річний ювілей мрії про ляльку Барбі.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
ФМ

Інформація про роботу

Рік:
2011
Тип роботи:
Індивідуальна робота
Предмет:
Менеджмент

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО НАУКИ, ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ « ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Інститут економіки і менеджменту
КЕЙС Індивідуальна робота З З’вязків з громадкістю На тему:
40-річний ювілей мрії про ляльку Барбі. Компанія Mattel спільно з компанією Ketchum.
Підготувала: ст.. гр.. Фк-24 Росоха Л. О. Прийняла : Сметаніна О.О
ЛЬВІВ 2011 ВСТУП В даній роботі, я буду розглядати фірму Mattel спільно з агентством Ketchum. Барбі- повсюди люди зразу розуміють, про що іде мова, - і їх думка не завжди показується позитивністю. Коли в 1999 році модній куклі, маючи великий успіх у світі, виповнилось 40 років, її виробник фірма Mattel Побачила в цьому можливість підкреслити роль, яку Барбі грала, як об’єкт натхнення для всіх дівчат світу. Ювілей також пред’явив унікальний шанс обновити імідж і репутацію Барбі серед лідерів феноменального руху і журналістів, враховуючи їх критичні відношення до Барбі. Mattel запропонувала PR- агенству Ketchum розробити PR – компанію, яка змогла би продемонструвати привабливість Барбі для дівчат і в ХХІ ст.. найти масштабний підхід, щоб відсвяткувати ювілей Барбі на високому рівні для Ketchum виявиллося непростим завданням. PR- компанія зробила телефонне опитування 500 американських буздітних жінок і матерів дівчат і віці від 3 до 11 років проведений національною соціологічною службою Omnibus, показав що матері добре відносяться до ролі Барбі в житті їх дочок, ніж бездітні. Дослідження показали, що жінки не мають так багато інформації про даний бренд і благо чинність цієї фірми.
Ketchum запропонував організувати святковий вечір на ярмарку іграшок під назвою «Втілюй мрію», генеральний директор фірми Mattel
Джилл Берад офіційно відкрив рік присвячений бренду «Барбі». Цей захід знаменує початок святкування 40 річного ювілею, їх команда по реалізації програми приступила до серйозної роботи з журналістами, які пишуть статті на цю тему. Одразу по закінченню цієї акції був змонтований відеоролик, який був розповсюджений по всьому світу.
Формулювання проблеми У 1999 році фінансові новості компанії Mattel
у багатьох випадках загрожували затьмаренню інформації про святкування Барбі, а також хвороба генерального директора Джилла Берада.
Аналіз проблеми Що становить проблему? Чому це є проблемою? Де з’явилася проблема? Чому з’явилася власне там? Коли з’явилася проблема? Чому з’явилася власне тоді? Кого стосується проблема? Чому стосується власне їх? Як проявляється проблема? Чому проявляється власне так? Затьмарення інформації про святкування, хвороба Джилла Берада.
Покупці (мами) не будуть знати про успішне існування бренда «Барбі» Проблема з’явилася на Нью-Йорскій фондовій біржі З’явилася
тому що там проводилося святкування образу «Барбі» Дана проблема з’явилася за день святкування Через хворобу генерального директора Джилла Берада.
І виробників і покупців Виробники не зможуть надати інформацію, а
покупці побачити нові факти про Барбі. І ще також може не відбутися запланований захід Проблема проявляється досить швидко Проявлення проблеми в тому що відкриття заходу проводив хтось інший, а не директор компанії
Визначення цільових груп Цільові групи: 1. Жінки (матері/ майбутні матері дівчаток). Тому що, матері купують цю продукцію для своїх дочок. 2. ЗМІ ( повідомлення
що впливають на зливання бренда). Тому що, ЗМІ готує інформацію для даного бренда.
Формування мети і завдання. Мета і завдання компанії Ketchum збільшити інформацію про позитивну роль, яку лялька Барбі відіграє у житті дівчат. А також організувати позитивні, якісні освітлення ювілею для
ЗМІ
АНКЕТА / 1 . Чи відомо Вам
, що лялька Барбі відіграє позитивний вплив для дівчат?
2. Чи знаєте Ви, що лялька Барбі ставить перед собою будь-які цілі. Наприклад, те що дівчина може здійснити будь-яку свою мрію, і тим самим подає
приклад дівчатам? 3.
Чи відомо Вам, що барбі завжди відіграває інтереси і стиль життя сучасних дівчат? 4. Чи знаєте Ви, що лялька Барбі підкреслює образ розумної і цілеспрямованої особистості? 5. Чи відомо Вам, Барбі охарактеризовує сучасну, спортивну і незалежну модель? 6. Чи знаєте Ви, що компанія Mattel проводить різні благодійні програми. 7. Чи відомо Вам, що торгова марка компанії Mattel використовує в якості вирішального фактора групової організації, які допомагають дівчатам втілити свої мрії в життя. (наприклад, як організація «Посланці мрії Барбі») 8. Чи відомо Вам, що завдяки компанії Mattel була проведена ярмарка іграшок? 9. Чи знаєте Ви, що продаж ляльки Барбі є на дуже високому рівні? 10.
Чи відомо Вам, компанія Mattel досягла високого успіху, і що лялька Барбі відома всьому світу.
7.Формування основного повідомлення Барбі Повсюди люди зразу розуміють, про що іде мова, - і їх думка не завжди показується позитивністю. Коли в 1999 році модній ляльці і, маючи великий успіх у світі, виповнилось 40 років, її виробник фірма Mattel побачила в цьому можливість підкреслити роль, яку Барбі грала, як об’єкт натхнення для всіх дівчат світу. Був проведений ювілей на честь 40 річчя Барбі. На початковому етапі святкування ювілею, яке мало відбуватися протягом року, в якості партнера було вибрані агентства Girls Incorporated и Girl Power . Протягом 3-ох років фірма Mattel пожервувала 1.5 млн. дол.. для цих агенцій.
З участю агентств Girls Incorporated и Girl Power був організований «сніданок сили». На якому дівчатам розповідали про основи економічної грамотності і переконували, що кожна з них здатна «здійснити свою мрію». На сніданку брали участь 30 дівчат з агентства Girls Incorporated и Girl Power і 30 жінок – наставниць із фінансового співтовариства, які помагали дівчатам отримати знання про формування бюджету, фінансах і кар’єри у фінансовому світі.
Таким чином нам відомо, що фірма Mattel і Ketchum досягла високого успіху у виготовленні культового статуса і почала процес наповнення новим складом іміджа Барбі в ХХІ ст.. зберігаючи таким чином, бренд актуальним і бажаним для покупця, а також отримала позитивний відгук у всіх хто формує свою думку і завоювала велике позитивне ставлення навіть у негативно настроєній аудиторії.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Новини