Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Програмування задач з використанням масивів даних

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2015
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет "Львівська політехніка" / Лабораторна робота №7 Програмування задач з використанням масивів даних Мета роботи: вивчити способи оголошення, ініціалізації масивів та методи роботи з ними. Завдання : Написати програму, яка здійснює опрацювання масиву згідно заданого варіанту. Масив ввести з клавіатури в режимі діалогу. Програма повинна видавати підказку користувачу про те який елемент вводити. Задачу реалізувати, звертаючись до елементів масиву через вказівник. Індивідуальне завдання: Написати програму, яка обчислює добуток діагональних елементів двовимірного масиву розміром n×n. Аналіз завдання: Для того, щоб ввести посортувати елементи головної діагоналі потрібно використати цикл “for” з умовою i=j, де і та j відповідно номер рядка і стовпця матриці масиву розміру i*j . Алгоритм програми: / Текст програми: #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <time.h> int main(int argc, char *argv[]) { int Arr[4][4]; int Arr1[4]; int i,j,dob; puts("Lojik Vitalij RT-11 Lab7"); printf("Masuv A:%\n"); srand(time(0)); for(i=0;i<4;i++) { for(j=0;j<4;j++){ Arr[i][j] = rand()%20; } } for(i=0;i<4;i++) { for(j=0;j<4;j++) { printf("%d\t",Arr[i][j]); } puts(""); } dob=1; for(i=0, j=0;i<=3;i++, j++) { dob*=Arr[i][j]; } puts (""); printf ("Dobutok diagonalnuh elementiv masuvu A=%d\n",dob); puts (""); system("pause"); return 0; } Результати: / Висновок: На цій лабораторній роботі я написав програму, обчислює добуток діагональних елементів двовимірного масиву розміром n×n. Для цого я використав цикл “for” з умовою i=j, де i та j відповідно номер рядка та стовпця масиву. Так я посортував у порядку зменення діагональні елементи заданого масиву. Також, замість введення елементів масиву з клавіатури я використав функцію rand() , яка генерує випадкові числа.
Антиботан аватар за замовчуванням

20.04.2017 17:04

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини