Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Побудова графіків функцій в середовищі МАТЛАБ. Двовимірна графіка

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” ІКТА Кафедра ЗІ ЗВІТ До лабораторної роботи №4 з курсу: «Інформаційні технології» на тему: «Побудова графіків функцій в середовищі МАТЛАБ. Двовимірна графіка» Варіант – 1 Львів – 2017 МЕТА РОБОТИ – вивчити засоби МАТЛАБ побудови графіків функцій в середовищі МАТЛАБ на прикладі двовимірних графіків детермінованих і випадкових сигналів із заданими параметрами. ЗАВДАННЯ Вихідні данні – вид сигналу, значення параметрів сигналу представлені в табл.1. Порядок виконання лабораторної роботи: 1. Ознайомитись із основами теорії сигналів. 2. Отримати варіант роботи у викладача. 3. Загрузити систему МАТЛАБ в комп’ютер. 4. Створити скрипт-файл лабораторної роботи. 5. Побудувати графіки сигналів і перенести їх у звіт. 6. Загрузити систему СІМУЛІНК. 7. Згенерувати сигнал, використовуючи блоки системи СІМУЛІНК. 8. Побудувати графіки сигналів з допомогою блоків бібліотеки Sinks та Sources. 9. Оформити звіт. ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ Завантаження системи МАТЛАБ. Знайти на робочому столі комп’ютераіконку системи МАТЛАБ і провести запуск. За відсутності іконки виконати запуск через послідовність операцій ПУСК-ПРОГРАМИ-МАТЛАБ. Створення скрипт-файлу. Відкрити новий М-файл на панелі інструментів для створення програми, набрати необхідні команди МАТЛАБу для виконання роботи. Зберегти програму в робочому каталозі. / Відладка програми та її виконання. Запустити програму через введення імені програми в командному вікні МАТЛАБу. При повідомленні помилоквиконати необхідні виправлення. Загрузка системи СІМУЛІНК. Загрузити систему СІМУЛІНК з допомогою натиснення клавіші на інструментальній панелі системи або вводу команди simulink в командному вікні МАТЛАБу. Відкрити нове вікно для створення блок-схеми моделювання сигналів. Вибрати послідовно бібліотеки Sinks, Sourse для «перетягування» необхідних блоків в робоче вікно. З’єднати блоки і виконати моделювання з допомогою клавіші Start. Результати моделювання перенести в звіт. Текст програми t=0:0.1:10; x1=10.* (t>1); plot(t,x1); Графік сигналу. / Блок-схема / Графік сигналу з допомогою блоків бібліотеки Sinks та Sources. / Висновок: На цій лабораторній роботі я вивчив засоби МАТЛАБ побудови графіків функцій в середовищі МАТЛАБ на прикладі двовимірних графіків детермінованих і випадкових сигналів із заданими параметрами.
Антиботан аватар за замовчуванням

20.12.2017 21:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини