Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Програмування

Частина тексту файла

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Інститут атомної та теплової енергетики Кафедра цифрових технологій в енергетиці ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1 з дисципліни «Програмування на мові Java» Варіант № 13 Тема: “УСТАНОВКА JAVA SE І КОМПІЛЯЦІЯ/ЗАПУСК JAVA-ПРОГРАМ В РЕЖИМІ КОМАНДНОГО РЯДКА” Варіант завдання: / / / / Хід роботи: Створений файл та код у ньому: / Компіляція програми та запуск: / / Довідкова система: / Створення підкаталогів: / Виконання завданнь: Завдання 8: / Введемо число 2 як аргумент: / Завдання 13: / Введемо число 123 як аргумент: / Завдання 14: / Введемо числа 5 і 4 як аргументи: / Завдання 18: / Введемо числа 1, 2 і -3 як аргументи: / Висновок: Під час виконання даної лабораторної роботи я здобув та застосував знання щодо компілювання коду написаного на мові джава та зробив декілька задачок використовуючи цю мову.
Антиботан аватар за замовчуванням

24.10.2023 17:10

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини