Кілька варіантів заощадити на навчанні в Польщі

Назва статті

 

Будь-який абітурієнт може поставити перед собою мету вчитися в Польщі. Для тих, кого зупиняє фінансове питання, важливо знати, що існує кілька варіантів навчання в Польщі для українців безкоштовно. Абсолютно для кожного майбутнього студента пропонується можливість взяти участь в конкурсних програмах від вищих навчальних закладів Польщі. Розглянемо ж основні нюанси безкоштовного навчання.

Найбільшим попитом серед студентів вважаються молоді люди, які ідеально володіють польською мовою. Вивчити мову можна декількома способами. Найпростішим варіантом є навчання в мовній школі вашого міста. Таких закладів величезна кількість, тому ви можете вибирати будь-який. Важливо, щоб після закінчення навчання ви отримали офіційний документ, який підтверджуватиме ваші навички. Багато шкіл пропонують вчитися влітку, у вихідні та навіть в домашній обстановці. Якщо ви вирішили поставитися до освоєння мови максимально серйозно, то має сенс найняти персонального репетитора і записатися на розмовні курси. Такий метод допоможе вам не тільки навчитися писати і читати, а й грамотно говорити польською мовою.

Деякі абітурієнти цілеспрямовано відправляються до Польщі з метою отримати навички розмовної мови. Така методика визнана найефективнішою, адже, приїхавши в Польщу, ви на кожному розі будете чути місцеву мову.

Для тих, кого цікавить можливість вчитися безкоштовно, потрібно знати, як і де це зробити. Практично всі університети Польщі пропонують пільгові місця для іноземних абітурієнтів. Серед найбільших ВНЗ: Університет Марії Кюрі в Любліні, Варшавський Політехнічний Університет, Економічний Університет в Катовіцах, Педагогічний Університет в Кракові і Лодзінській Технічний Університет. Наприклад, Сілезький університет в Катовіцах щороку відкриває близько 200 безкоштовних місць для студентів. Для початку має сенс остаточно визначитися з вибором ВНЗ, а потім вже дізнаватися щодо умов безкоштовного навчання в Польщі для українців.

Крім класичної процедури вступу в польський ВНЗ, є можливість взяти участь у стипендіальній програмі. Кожен навчальний заклад Польщі розробляє персональну програму для студентів. Наприклад, популярна програма Польський Еразмус для України передбачає безкоштовне навчання в Польщі для українських студентів. Найприємнішим доповненням будуть щомісячні виплати стипендій в сумі близько 900 злотих. Взяти участь в програмі може український студент, який ідеально володіє польською мовою і має ступінь бакалавра з показниками не нижче середніх.

Програма Erasmus Mundus Scholarships розроблена для магістрів. Проект дає можливість вступити до магістратури в Польщі з обміну. Вже через пару семестрів студенти отримують ступінь магістра в університеті Польщі.

Найбільш престижною програмою вважається отримання стипендії Міжнародного Вишеградського Фонду. Програма передбачена для українських вчених (магістрів і аспірантів), які зможуть навчатися в Польщі, Словаччині, Угорщині або Чехії. Розмір стипендії становить 2300 євро в семестр.

Якщо вас або вашої дитини зацікавила унікальна можливість безкоштовного навчання в Польщі, не має сенсу зволікати. Необхідно якомога швидше визначатися з вибором вищого навчального закладу і дізнаватися про його пропозиціях для українців.

Інформаційна програма «Moja Edukacja» вже 8 років в Україні. Завдяки своїй роботі, проект забезпечив світле майбутнє величезній кількості абітурієнтів України. Головною метою програми є якісне навчання місцевих студентів, що мають потенціал і бажання вчитися. «Моя едукація» надає допомогу українським абітурієнтам у виборі університету, спеціальності та місця проживання. Така підтримка є безцінною для кожного студента. Звернувшись в компанію, ви гарантуєте собі вступ в хороший ВУЗ в Польщі на одну з найбільш затребуваних спеціальностей. Важливо відзначити, що проект є міжнародним, тому у вас є можливість вибирати між 500 навчальними закладами Польщі. Компанія володіє актуальною інформацією про пропозиції університетів щодо безкоштовного навчання в Польщі для українців. Саме тому є сенс звернутися за порадою і допомогою в «Moja Edukacja».

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини