ДОСЛІДЖЕННЯ АРХІТЕКТУРИ ARDUINO UNО 3 ДЛЯ УПРАВЛІННЯ LCD WH1602 НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА - HD44780 І ТЕМПЕРАТУРНИМ ДАТЧИКОМ ТМР36

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Комп'ютерна інженерія
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2021
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Програмування Embedded System

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО НАУКИ ТА ОСВІТИ УКРАЇНИ ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Звіт з лабораторної роботи 2 по предмету «Програмування Embedded System» за темою:”ДОСЛІДЖЕННЯ АРХІТЕКТУРИ ARDUINO UNО 3 ДЛЯ УПРАВЛІННЯ LCD WH1602 НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА - HD44780 І ТЕМПЕРАТУРНИМ ДАТЧИКОМ ТМР36”
Харків
Мета роботи: Дослідження архітектури ARDUINO UNО 3. Створення
проекту в середовищі моделювання AUTODESK TINKERCAD на основі MCU ATmega 328P, з метою управління LCD-дисплеєм - WH1602 на основі мікроконтролера - HD44780 і температурним датчиком ТМР36. Хід роботи. Для виконання роботи я використовувала: 1) ARDUINO UNО 3. 2) Датчик температури TMP36 . Для перетворення напруги в температуру використовується залежність:
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини