Системи числення

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра автоматизованих систем управління

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Практична робота (завдання)
Предмет:
Комп ютерна схемотехніка та архітектура комп ютерів

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України  Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра автоматизованих систем управління
/
Звіт до практичної роботи 2  «Системи числення. Переведення чисел з однієї системи в іншу» з дисципліни «Комп’ютерна схемотехніка»
Львів 2021
Мета: навчитись зображувати числа в двійковій, вісімковій, шістнадцятковій і двійково-десятковій системах числення та навчитись переводити числа із однієї системи числення в іншу.
Варіант 25 /

Висновок Під час виконання даної лабораторної роботи я закріпив знання про переведення чисел з однієї системи числення в іншу. Виконав індивідуальне завдання.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини