ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ В СЕРЕДОВИЩІ СХЕМНОГО РЕДАКТОРА САПР ПЛІС XILINX FOUNDATION SER

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА
кафедра БІТ
ЗВІТ
до лабораторної роботи 1
з курсу: «Схемотехніка» на тему: «ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ В СЕРЕДОВИЩІ СХЕМНОГО РЕДАКТОРА САПР ПЛІС XILINX FOUNDATION SERIES»
Варіант 52
Прийняв: Горпенюк А.Я
Львів 2020
Мета роботи: набуття основних навиків створення принципових схем цифрових пристроїв і їх попереднього (функціонального) моделювання засобами схемного редактора САПР програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС) Xilinx Foundation Series.
Завдання:
Ознайомитися з відомостями про основні принципи проектування принципових схем в середовищі схемного редактора САПР Xilinx Foundation Series. Побудувати в схемному редакторі принципову схему двійкового синхронного три розрядного лічильника з послідовністю зміни станів 0, 2, 1 ,3, 7, 5, 6, 4. Промоделювати розроблену схему лічильника і замалювати часові діаграми його роботи.
Принципова схема
Часові діаграми роботи
Висновок:
на даній лабораторній роботі я ознайомилась із схемним редактором САПР ПЛІС
Xilinx Foundation Series, з основними принципами проектування принципових схем в цьому середовищі, його основними елементами, а також навчилася проектувати трирозрядний лічильник з певною послідовністю зміни станів імпульсів та досліджувати його роботу.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини