Арифметичні вирази

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Кібербезпека
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
технології програмування частина 1
Варіант:
8 18 7

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України  Національний університет «Львівська політехніка»  Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології  /
ЗВІТ  Про виконання лабораторної роботи 1 З дисципліни «Технології програмування, частина 2»   
Тема: Арифметичні вирази, управляючі конструкції та масиви у мові  Python  Мета: навчитися створювати найпростіші програми на мові Python,  використовуючи оператори вибору і циклів, арифметичні вирази та масиви Варіант 8 Код 1 from math import * 
x = input("Введіть x: ")  x = int(x) y = input("Введіть y: ")  y = int(y) if x > 8:     z = 3 + y elif x  1:     factorial *= n     n -= 1 print("factorial = ", factorial)
Результат /
Код 3 Дано двовимірний масив розмірністю 4х6, заповнений цілими числами.  Сформувати одномірний масив, кожний елемент якого = сумі елементів  відповідного рядка. matrix = [   [1, 2, 3, 4, 4, 9],   [4, 5, 1, 2, 7, 3],   [8, 4, 7, 6, 1, 4],   [9, 2, 3, 5, 1, 9] ]  print("МАТРИЦЯ")  for i in range(len(matrix)):   print(matrix[i])
print("nЗАВДАННЯ: ВИВЕСТИ СУМУ КОЖНОГО РЯДКА") row = [sum(row) for row in matrix]  print(row)
Результат /
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини