Основні категорії та принципи маркетингу, маркетингові дослідження

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІНЕМ
Факультет:
Маркетинг
Кафедра:
Кафедра маркетингу і логістики

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Маркетинг банківської діяльності
Група:
мк 42
Варіант:
60 70

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
/
Маркетинг Лабораторна робота 1 для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг»
(варіант 60)
Студента групи МК-21
Перевірила: Кіндій М. В.
Львів – 2021
Завдання 1 Ринок телефонів є одним із найбільш розвинутих у світовій економіці і він користується шаленим попитом, станом на сьогодні майже вся планета користується телефонами. З розвитком цифрових технологій мобільні телефони набули неабиякої популярності. Зважаючи на те, що світ продовжує надзвичайно швидко розвивати цифрові технології, покращення ринку смартфонів - очевидна річ.
Найбільшими представниками виробництва смартфонів це: Samsung(близько 30% ринку), Apple(близько 26% ринку), Huawei(близько 10% ринку), Xiaomi(близько 8% ринку). / Головні види продукції: Сенсорний , Розкладачка, Слайдер, Моноблок. Загальна кількість працюючих у виготовленні телефонів скоротилась в 2 рази. Головним методом розповсюдження телефонів є маркетинг. Використання в рекламі важливих для покупця речей(величина дисплею,
дизайн, деталізація камери, тощо),
є запорукою
успіху.
Оскільки більшість всіх телефонів виготовляється в Китаї (Через дешеву робочу силу), звідти воно і розповсюджується по точках збуту.
Всі виробники мобільних телефонів починають процес виготовлення своєї продукції з концептуальної фази. Спочатку створюється кілька ескізів каркасів з використанням різних конструкцій, особливостей і варіантів інтерфейсу, включаючи клавіатуру або сенсорний екран. Таке проектування також визначає вагу, розмір і портативність пристрою. Так як метою більшості виробників є досягнення компактності і зручного використання продукту, на цю фазу виділяється значна частина ресурсів.
1) суб'єкт господарювання набуває право на здійснення діяльності шляхом подання до НКРЗІ повідомлення про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій відповідно до статті 42 Закону України "Про телекомунікації" та порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій;
2) діяльність, що передбачає використання радіочастотного ресурсу України, здійснюється за наявності ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів або випромінювальних пристроїв, отриманих відповідно до Закону України "Про радіочастотний ресурс України"; 3) діяльність, що передбачає використання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України (далі - ТМЗК України), здійснюється за наявності дозволу на використання номерного ресурсу, виданого відповідно до Закону України "Про телекомунікації"; 4) у разі зміни відомостей, зазначених у поданому повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, суб'єкт господарювання зобов'язаний подати до НКРЗІ відповідне повідомлення у порядку, визначеному частиною третьою статті 42 Закону України "Про телекомунікації", протягом десяти робочих днів з дня настання таких змін. 2. При здійсненні діяльності оператори, провайдери зобов'язані: 1) створювати та експлуатувати телекомунікаційну мережу відповідно до статті 31 Закону України "Про телекомунікації" з урахуванням вимог нормативних документів щодо проектування та експлуатації телекомунікаційних мереж, обов'язкових для виконання суб'єктами господарювання, які здійснюють або планують здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, перелік яких наведено у додатку 1 до цих Правил; 2) забезпечувати технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж самостійно або на підставі укладеного договору з оператором, який здійснює діяльність з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж; 3) надавати споживачам телекомунікаційні послуги відповідно до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг на території здійснення діяльності з використанням будь-якої технології та за встановленими показниками якості; 4) у разі здійснення заходів державного нагляду забезпечувати та здійснювати підключення засобів вимірювальної техніки до телекомунікаційних мереж, технічних засобів телекомунікацій, які він експлуатує, для проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж відповідно до законодавства;
Завдання 2 Чи часто ви користуєтесь телефоном?
Так
Ні
Який телефон ви б хотіли придбати? Iphone.. Xiaomi Samsung. Lenove. Іншй варіант.
Чи погоджуєтесь ви з тим, що смартфони кардинально поміняли світ?
Абсолютно згодний Згодний Частково згодний Не згодний Абсолютно не згодний
Дайте оцінку смартфонам Apple.
Ціна.
Низька/Висока
Зручність інтерфейсу. Зручний/Незручний
Якість матеріалу. Висока/НизькаВартість обслуговування . Дорого/Дешево
Чи вам важливі ці показники при покупці смартфона? 5 – дуже важливо 4 – важливо 3 – швидше важливо 2 – швидше не важливо 1 – зовсім не важливо
Технічна підтримка Репутація компанії Знос телефона Гарантія
Оцініть за 5-бальною шкалою загальний рівень компаній.
Apple Samsung Huawei Xiaomi Appo Nokia Lenovo
Що для вас важливо при покупці мобільного телефона? Чому? Яка представник мобільних телефонів вам спадає на думку першим? Головна причина чому я придбав цей телефон єЛітература Астахова / Маркетинг: Навч. посіб./Харківський національний економічний ун-т. - X.: Вид. ХНЕУ, 2006. - 208 с.
Брассингтон Ф., Петтитт С. Основы маркетинга — Д.: Баланс Бизнес Букс, 2007. - 768 с. Ветитнев А. М. Маркетинг санаторно-курортных услуг, М.: Медицина, 2001.-224 с. Восколович Н.А. Маркетинг туристских услуг. - М.: "Теис", 2002. — 167 с. Гаркавенко С. С. Маркетинг: Підруч. для студ. екон. спец. вищ. навч. закл. - К.: Лібра, 2004. - 712 с. Гаркавенко С.С. Маркетинг: Підручник для студ. екон. спец. вищ. навч. закл. - 4-е. вид., доп. - К.: Лібра, 2006 - 717 с. Гнатушенко В.В. Конкурентный маркетинг на предприятии/Донецкий национальный ун-т. — Донецк: Юго-Восток, 2006. — 266 с. Гончарук Я.А., Павленко, А.Ф., Скибінський С.А Маркетинг Навч. посіб. у тестах/Київський національний економічний ун-т; Львівська комерційна академія. - К.: КНЕУ, 2002. — 314с. Грищенко ЇМ. Маркетингові основи комерційного посередництва: Навч. посіб. - К.: Грамота, 2006. - 303 с. Данилишин Б.М., Любченко ОМ. Маркетингова стратегія регіонального продовольчого ринку. — Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2006 - 250 с.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини