Лабораторна №1

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
Комп'ютерна інженерія
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Комп’ютерні мережі та комунікації
Група:
КІ 31
Варіант:
7 19 7

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет "Львівська політехніка" Кафедра ЕОМ
Звіт про виконання лабораторної роботи 1 з дисципліни “Комп’ютерні мережі ” Варіант 7
Тема: З’єднання комп’ютерів в локальну кабельну мережу Ethernet
Мета: Створення та налаштування кабельної мережі, підключення та перевірка комп’ютерів до цієї мережі Теоретичні відомості
Локальна обчислювальна мережа ( ЛОМ – LAN- Local Area Network )- це комп’ютерна мережа, яка з’єднує комп’ютери на порівняно невеликих відстанях, наприклад, в одному будинку. Для побудови найпростішої кабельної ЛОМ достатньо мати мережні адаптери ( по кількості комп’ютерів), комутатор ( Switch), та стандартний кабель «скручена пара». Адаптер встановлюються у відповідні слоти ( роз’єми) комп’ютера ( або він вже є на інтегрованій материнській платі комп’ютера). За допомогою кабеля підключаються всі пристрої, які об’єднуються мережею, до портів комутатора. Комутатор – це центр ЛОМ. Він забезпечує одночасний обмін даними між усіма пристроями мережі ( комп’ютерами, принтерами, ІР – камерами, накопичувачами інформації, та ін.), які підключені до його портів ( роз’ємів). Порти сучасних комутаторів підтримують автоматичне визначення швидкості передачі даних, режиму функціонування з’єднання ( дуплекс або напівдуплекс) та полярності кабелю. /
Рис. 1. Найпростіша кабельна ЛОМХід роботи
Рис. 2. Повністю під’єднана кабельна мережа
Рис. 3. Мережний адаптер PC0
Рис. 4. Перевірка налаштування мережного адаптера PC0
Рис. 5. Призначення IP – адреси PC1
Рис. 6. Перевірка працездатності локальної мережі
Висновок: На даній лабораторній роботі було створено та налаштовано кабельну мережу, підключено комп’ютери до цієї мережі.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини