Forecast Expert

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет водного господарства та природокористування
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2008
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Інформаційні системи

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет водного господарства
та природокористування
Кафедра трудових ресурсів та підприємництва
Звіт
з лабораторної роботи 1 з дисципліни «Інформаційні системи» на тему: « Forecast Expert »
Рівне – 2008
П Л А Н
Загальне призначення програми Forecast Expert;
Проаналізуйте і спрогнозуйте курс цін акцій підприємств “Лукойл” та
“АЕС Росія”.
1. Програмний продукт Forecast Expert, призначений для побудови прогнозу часового ряду за допомогою адаптивної моделі авторегресії - інтегрованого ковзкого середнього (модель АРИСС або модель Бокса-Дженкинса). У якості прогнозованих можуть виступати параметри як сфер виробництва і обігу - ціни товарних ринків, попит на вироби, обсяги виробничих запасів при збільшенні обсягу виробництва, параметри технологічних процесів, концентрація шкідливих речовин у викидах тощо. Forecast Expert дозволяє проаналізувати наявні дані і побудувати прогноз із вказівкою верхньої і нижньої границь довірчого інтервалу (при заданій імовірності прогнозу) на довільний період часу, що не перевершує по величині довжину вихідного ряду. Модель також визначає ступінь впливу сезонних факторів і при побудові прогнозу враховує їх. При існуванні стійкої залежності прогнозованого часового ряду, який називається оригінальним (У), або іншого часового ряду, що носить назву базовий (Х),
Forecast Expert дозволяє побудувати прогноз з урахуванням вищевказаної залежності. Forecast Expert надає можливість уведення даних як вручну, так і в автоматичному режимі. Як джерело інформації можуть виступати текстові файли ("*.txt", "*.prn", "*.csv") і файли dBASE - формату ("*.dbf"). Forecast Expert надає можливість формування і друку звітів.
Рис.1 Прогноз ряду Вольфа
2. Рис.2 Прогноз акцій компанії “Лукойл” Рис.3 Прогноз акцій АЕС “Росія”
Отже, переглянувши графіки прогнозів цін акцій двох підприємств “Лукойл” та “ЕЭС Росии”, можна зробити наступні висновки. Ціни на акції підприємства “ЕЭС Росии” протягом тривалого досліджуваного періоду були на одному рівні і почали зростати з подальшим незначним зниженням, але в прогнозі чітко видно тенденцію до зростання цін на акції даного товариства, що є позитивним явищем. Тобто, акції цього підприємства вигідно купувати.
Аналізуючи наступне підприємство,
видно, що ціни на акції протягом тривалого періоду зростали в незначній мірі, потім впали і знову почали зростати. З прогнозу видно, що ціни на акції повинні піднятись, але незначно.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини