Spider Project

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет водного господарства та природокористування
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2008
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Інформаційні системи

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет водного господарства
та природокористування
Кафедра трудових ресурсів та підприємництва
Звіт
з лабораторної роботи 5 з дисципліни «Інформаційні системи» на тему: «Spider Project »
Рівне – 2008
Програмний продукт Spider Project призначений для комп'ютерного моделювання проектів. Його застосування дає можливість керівникові проекту планувати та прогнозувати параметри проекту, вести облік виконання, приймати обґрунтовані управлінські рішення. Звичайно використовуються наступні типи взаємозв'язків операцій: Фініш-старт - попередня операція повинна завершитися до початку наступної. Фініш-фініш - попередня операція повинна завершитися до завершення наступної. Старт-старт - попередня операція повинна початися до початку наступної. Старт-Фініш - попередня операція повинна початися до завершення наступної.


Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини