Створення сховища даних в Deductor

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКНІ
Факультет:
Комп’ютерні науки
Кафедра:
Кафедра САПР

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інтелектуальний аналіз даних

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Кафедра САПР /
Звіт до лабораторної роботи 2 з курсу: «Інтелектуальний аналіз даних» на тему: «Створення сховища даних в Deductor»
1.Мета роботи: ознайомитись та вивчити можливості створення та роботи зі сховищем даних в аналітичній платформі Deductor.
2.Короткі теоретичні відомості: Сховище даних Deductor Warehouse – це спеціально організована база даних, що орієнтована на вирішення завдань аналізу даних і підтримки прийняття рішень, забезпечує максимально швидкий і зручний доступ до інформації.
Deductor Warehouse побудований на моделі ROLAP (схема «сніжинка») і може бути розгорнутий на одній з наступних СУБД:
Firebird 1.5 і вище;
MS SQL Server 2000 і вище;
Oracle починаючи з версії 9i;
Локально база даних Firebird (з використанням бібліотеки fbclient.dll) поставляється разом з Deductor.
Вибір тієї або іншої СУБД для СД часто залежить від багатьох критеріїв: вартість, продуктивність, складність адміністрування тощо.
Можливість роботи зі сховищами даних на СУБД MS SQL Server і Oracle доступна тільки в Deductor Enterprise. Версія програми Deductor Academic підтримує роботу сховища на базі Interbase Firebird.
Призначення сховища даних – своєчасно забезпечити аналітика всією інформацією, необхідною для проведення аналізу, побудови моделей та прийняття рішень. Мета сховища даних – не аналіз даних, а підготовка даних для аналізу та їх консолідація.
3.Результати виконання:
1.Запускаю майстер підключень і вибираю Deductor Warehouse як джерело підключень: / 2.Сворюю файл бази даних:/ 3.Запускаю редактор метаданих: / / 4.Створюю структуру СД: / 5.Імпортую наступні файли: “groups.txt“, “produces.txt“, “stores.txt“ та “sales.txt“: / 6.Завантажую дані в БД за допомогою майстра експорту для кожного виміру: / 7.Далі для отримання даних зі СД запускаю майстер імпорту: /
8.Вибираю фільтр для даних: / 9.В результаті отримую таку структуру сценарію: /
10. Після цього за допомогою майстра імпорту створюю кругову і стовпчикову діаграми: Загальні обсяги продажів по всіх аптеках: / Продажі за останній місяць: / Сума продажів для кожної дати: /
Висновок: на цій лабораторній роботі я ознайомився з основами роботи зі сховищем даних в аналітичній платформі Deductor.
Антиботан аватар за замовчуванням
JB

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини