Дослідження параметричного стабілізатора напруги

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Комп’ютерна електроніка

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки Національний університет „Львівська політехніка” Кафедра
ЕОМ
Звіт З лабораторної роботи 3 З дисципліни:” Комп’ютерна електроніка” На тему”Дослідження параметричного стабілізатора напруги”
ПОРЯДОК  ВИКОНАННЯ  РОБОТИ   3 1.  Реалізувати згідно рис. 1 в симуляторі аналогових та цифрових елементів MULTISIM 10.0 параметричний стабілізатор напруги. Параметри елементів згідно варіанту взяти з табл.1. В якості стабілітрона обрати компонент VIRTUAL_ZENER.
Варіант Вхідна напруга, U, B UH, B RH, kOm ICT.H, мА 10 11 8 10 10
/ 2.  Визначити величину баластного опору RБ . RБ = (U – UCT.H)/(ICT.H+IH)
RБ = (11– 8)/(0.01+0.000801)=147 Oм
4. Проводим моделювання роботи схеми при номінальній вхідній напрузі та при відхиленні її значення на +10% та -10% відповідно.
Відхилення вхідної напруги U UH Відносне відхилення вихідної напруги +10% 12.1 8,006 0,075% 0 11 8.000 -10% 9.9 7.990 0,125% Висновок:під час виконання лабораторної роботи я провів дослідження параметричного стабілізатора.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини