лабораторна робота №1

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2019
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Комп ютерні системи обробки текстової та графічної інформації

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет “Львівська політехніка”
Кафедра ЕОМ
/
Лабораторна робота 1 з дисципліни «Ком’ютерні системи»
на тему: «Ознайомлення з основними поняттями мови моделювання System C»
Тема: Ознайомлення з основними поняттями мови моделювання System C
Мета роботи: Ознайомитись з термінологією, специфікацією та іншіми основними поняттями мови моделювання System C ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ РОБОТИ 1. Вивчити теоретичний матеріал; 2. Дослідити наведені приклади; 3. Дати відповіді на контрольні питання: 1). Які існують версії мови SystemC? 3). Які типи даних використовуються у SystemC_1.0? 5). Назвіть новий тип даних, який підтримується у SystemC_2.0? 7). Дайте визначення поняттю канал? 9). Дайте визначення поняттю порт? 11). Які елементи входять до моделі обчислень у SystemC_2.0? 13). Який фізичний зміст у апаратурі комп’ютерних систем має поняття модель часу у SystemC_2.0? 15). Які моделі обчислень підтримує SystemC_2.0? 17). Що таке «чутливість процесу», які види чутливості існують? 19). Які недоліки має модель часу з дійсними значеннями у порівнянні з моделлю з цілими значеннями? 21). Що таке «список чутливості» для опису модуля у SystemC_2.0?
Відповіді: 1)SystemC 1.0 і SystemC 2.0. 3) Типи даних, що зазвичай використовуються, включають біти, вектори бітів, символи, цілі числа, числа з плаваючою комою, вектори цілих чисел тощо. SystemC 1.0 також включає підтримку чотирьох станів логічних сигналів (тобто сигналів, які моделюють 0, 1, X, і Z). 5) Важливий тип даних, який присутній в SystemC 1.0, але відсутній в HDL, - це тип з фіксованою комою. Цей тип використовується для моделювання чисел з фіксованою комою в програмах цифрової обробки сигналів. 7) Канал - це об’єкт, який служить контейнером для зв’язку і синхронізації. 9) Порт - це об’єкт, через який модуль може мати доступ до інтерфейсу каналу. Але модулі можуть також мати прямий доступ до інтерфейсу каналу. 11)
1) Модель робочого часу (дійсне значення, ціле значення, необмежений
час) і події, примусово впорядковані в межах системи (глобально
впорядковані, частково впорядковані, невпорядковані).
2) Підтримка методів зв’язку між паралельними процесами.
3) Правила для активації процесу. 13) В SystemC 1.0. застосовується відносна модель часу з дійсними значеннями, наприклад, глобальна тактова частота належить до типу double і її одиниці часу не мають ніякого відношення до абсолютного одиниць часу, таких як секунди або наносекунди. Для IP обміну повинна бути можливість встановлення абсолютного час. До того ж, модель часу з цілими значеннями має очевидні переваги над моделлю часу з дійсними значеннями. SystemC 2.0. використовує абсолютну модель часу з цілими значеннями. 15) Статичний багаторівневий потік даних.
Динамічний багаторівневий потік даних.
Kahn Process Networks (мережі обробки Кана).
Зв’язок послідовних процесів.
Дискретна подія , що використовується для:
- моделювання технічних засобів RTL;
- мережевого моделювання (напр. моделювання залу очікування);
- моделювання платформи SoC, що базується на транзакціях. 17) Чутливість процесу визначає, коли цей процес буде відновлений або активований. Процес може бути чутливий до набору подій. Кожного разу, коли наступає одна з відповідних подій, процес відновлюється або активізується. Чутливість процесу оголошується статичною, тобто її не можна змінити протягом часу виконання. Так званий список чутливості використовується для визначення статичного набору подій. Чутливість процесу може мінятися протягом часу виконання. 19) Моделі часу з дійсними значеннями мають перевагу, яка полягає в тому, що „динамічний” діапазон одиниць часу набагато ширший, ніж в моделі часу з цілими значеннями. Але якщо подивитись на такі проблеми, як втрата значущих розрядів, переповнення та заокруглення часових значень при додаванні та приведенні до типу, модель часу з цілим значеннями має очевидні переваги. 21) Список чутливості використовується для визначення статичного набору подій.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини