Вивчення можливостей пакету NetCracker Professional

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Кафедра КСА

Інформація про роботу

Рік:
2019
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Комп’ютерні мережі та комунікації

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра КСА

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА 1
З курсу «Комп’ютерні мережі»
на тему «Вивчення можливостей пакету
NetCracker Professional»
Варіант 1
Схема прямого кабельного з'єднання двох комп'ютерів
Вихідні дані Параметри Варіант 1 Розмір транзакції 4503bіт/s 60000bіт/s Час між транзакціями 1 s 5 s Довжина кабелю 6 m Результати моделювання Напрям трафіку/Тип статистичних параметрів Середня швидкість передачі даних для PC1 10 Kbit/s 21,1 Kbit/s Середня швидкість передачі даних для лінії зв’язку 10 Kbit/s 21,1Kbit/s Завантаженість лінії зв’язку 8,9% 18,8% На даному моделюванні ми побачили, що наша модель не перевищує можливості лінії зв’язку та середня швидкість передачі збільшилась в 2 рази відносно збільшення пакетів в 2 рази.
Вихідні дані Параметри Варіант 1 Розмір транзакції 1bіт/s 115220 /s Час між транзакціями 1 s 1 s Довжина кабелю 6 m Результати моделювання Напрям трафіку/Тип статистичних параметрів Середня швидкість передачі даних для PC1 54,5 Kbit/s 86,1 Kbit/s Середня швидкість передачі даних для лінії зв’язку 54,5 Kbit/s 86,1Kbit/s Завантаженість лінії зв’язку 48,9% 76,6% Як ми побачили, що на нашій моделі навіть при збільшенні трафіку в піку який перевищує можливості лінії, при завантаженості в 70% ми получаємо досі збільшення швидкості в 2 рази при збільшенні пакетів за одиницю часу.
Антиботан аватар за замовчуванням
Ake

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини