ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ В СЕРЕДОВИЩІ СХЕМНОГО РЕДАКТОРА САПР ПЛІС XILINX FOUNDATION SERIES

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
УІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2017
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ ЗВІТ до лабораторної роботи 1 з курсу: «Схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації» на тему: «ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ В СЕРЕДОВИЩІ СХЕМНОГО РЕДАКТОРА САПР ПЛІС XILINX FOUNDATION SERIES»
Мета роботи: набуття базових навиків створення принципових схем цифрових пристроїв і їх функціонального моделювання засобами схемного редактора (на прикладі САПР програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС) Xilinx Foundation Series). Лабораторне завдання: 1. Ознайомитися з відомостями про основні принципи проектування принципових схем в середовищі схемного редактора САПР Xilinx Foundation Series. 2. Побудувати в схемному редакторі принципову схему двійкового синхронного трирозрядного лічильника з послідовністю зміни номерів станів 0, 2, 1, 3, 7, 5, 6, 4 (схему такого лічильника наведено на Рис.14). Завдання виконати в такій послідовності: 1) створення макросимвола заданого лічильника; 2) створення повної принципової схеми з використання розробленого макросимвола. При виконанні завдання використати бібліотечні елементи схемного редактора, подані на Рис.15 (або інші). 3. Змоделювати розроблену схему лічильника і замалювати часові діаграми його роботи.
/ / /
Висновок: під час виконання даної лабораторної роботи я ознайомився зі схемним редактором САПР ПЛІС Xilinx Foundation Series(який був інстальваний на комп’ютер з Windows Xp
SP 3), з основними принципами проектування принципових схем в цьому середовищі, його основними елементами, а також навчився проектувати двійковий синхронний три розрядний лічильник з певною послідовність зміни станів імпульсів та досліджувати його роботу. Після усіх провединих експериментів були отримані необхідні дані та графіки які були занесені у звіт.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини