Система граничного сканування

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2019
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Тестування та діагностика кіберфізичних систем

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки Національний університет „Львівська політехніка” Кафедра EОМ

Звіт з лабораторної роботи 4 з дисципліни: “ Тестування та діагностика кіберфізичних систем” на тему” Система граничного скануваннz”
Львів 2019
Мета роботи: ознайомитись з принципами роботи системи граничного сканування згідно з стандартом IEEE 1149.1-1990. Показати, як здійснються перевірка мікросхеми в тестовому режимі, коли треба перевірити передачу даних з входу 1A1 на вихід 1Y1 (тестові дані повинні подаватися на тестовий вхід TDI, фіксуватися, проходити через ядро, і результат повинен видаватися на тестовий вихід TDO).
ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
Граничне сканування полягає в тому, що всередині кожної мікросхеми біля кожного її контакту знаходиться тригерна схема F (рис. 3.1.1). У штатному режимі роботи тригерна схема "прозора" і не впливає на роботу мікросхеми.
В налагоджувальному режимі тригерна схема F: від’єднує контакти мікросхеми від її внутрішньої логіки; утворює регістр зсуву разом з аналогічними схемами біля усіх контактів мікросхеми, який з зовнішнім (по відношенню до мікросхеми) світом зв’язаний за допомогою інтерфейсу СГС; як елемент регістра під
час виконання ним операції зсуву приймає тестову інформації, яка у послідовному коді подається на вхід TDI регістра; видає своє вмістиме або всередину кристалу або назовні (в залежності від режиму тестування, який наперед задається однією з команд тестування); приймає зсередини кристалу або ззовні інформацію (в залежності від режиму тестування, який наперед задається однією з команд тестування) і запам’ятовує її; виводить прийняту інформацію на послідовний вихід TDO регістра зсуву. Основні режими роботи схеми граничного сканування: робочий режим
(схема F "прозора"); послідовне завантаження регістру зсуву; видача завантаженої інформації всередину (назовні) мікросхеми; прийом обробленої інформації ззовні (зсередини) мікросхеми до регістру зсуву; послідовне вивантаження інформації. Тригерна схема, яка знаходиться біля входу мікросхеми, може після послідовного завантаження регістра зсуву з входу TDI видавати інформацію всередину мікросхеми і сприймати нову інформацію ззовні. Після чого регістр зсуву послідовно виводить сприйняту інформацію на вихід TDO. Тригерна схема, яка знаходиться біля виходу мікросхеми, може після послідовного завантаження регістра зсуву з входу TDI видавати інформацію назовні мікросхеми і одночасно сприймати нову інформацію зсередини. Після чого регістра зсуву з входу TDI послідовно виводить сприйняту інформацію на вихід TDO.
Хід роботи:
. Для реалізації завдання було здійснено такі кроки: занесення коду тестової команди (рис. 2): код 00000000 відповідає команді Extest, тобто здійснюється Зовнішне тестування
Рис. 2 Стан автомата при занесенні команди
2 – введення тестових даних через вхід TDI (рис.3);

Рис. 3 Шлях введення тестових даних
3 - фіксація введених тестових даних (рис.4);
Рис. 4 Фіксація тестових даних
4 - обробка тестових даних системним ядром (System Level) і фіксація їх
на виході ядра (рис.5);
Рис. 5 Фіксація даних на виході ядра
5 – виведення результату (рис.6).                                        Рис. 6 Шлях виведення результату
Висновок: я ознайомився з принципами роботи системи граничного сканування згідно з стандартом IEEE 1149.1-1990 і продемонстрував хід тестування на моделі.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини