Робота з логічними та числовими типами даних

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Кібербезпека
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Програмування скриптовими мовами
Варіант:
23 24

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ІКТА
кафедра ЗІ
З В І Т до лабораторної роботи 2 з курсу: «Програмування скриптовими мовами» на тему: «Робота з логічними та числовими типами даних»
Варіант 23
Львів – 2020 МЕТА РОБОТИ Ознайомитись з вбудованими логічними і числовими типами Python та операторами і функціями для роботи з ними.
ЗАВДАННЯ Домашня підготовка до роботи Вивчити теоретичний матеріал. Виконати в лабораторії Написати програму, яка обчислює значення виразу, заданого в таблиці. Ввід аргументів здійснюється з клавіатури в діалоговому режимі. Програма повинна виводити формулу, для обчислення виразу, введенні значення, результат обчислення виразу. Номер варіанту відповідає номеру в списку групи. Варіант Вираз Вивід результату 23 Заокруглити до меншого цілого РЕЗУЛЬТАТ ВИКОНАННЯ РОБОТИ 1. Лістинг програми. import math x=float(input("Enter x=")) y=float(input("Enter y=")) z=float(input("Enter z=")) result=(y*math.pow((x*y),(1/3)))+(y*math.sin(z*y))-(math.exp(-(x*y))*math.cos(math.pow(z,2)))+(math.log((7.1/(x*y)),7)) print (int(result))
2. Результат роботи програми. Enter x=3 Enter y=5 Enter z=7 9
Process finished with exit code 0
ВИСНОВОК В процесі виконання лабораторної роботи я ознайомилась з вбудованими логічними і числовими типами Python та операторами і функціями для роботи з ними, а саме math.pow(), math.sin(), math.exp(), math.cos(), math.log().
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини