Написання програм з умовними виразами та циклами

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Кібербезпека
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Програмування скриптовими мовами
Варіант:
23 24

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ІКТА
кафедра ЗІ
З В І Т до лабораторної роботи 4 з курсу: «Програмування скриптовими мовами» на тему: «Написання програм з умовними виразами та циклами»
Варіант 23
І.
Львів – 2020 МЕТА РОБОТИ Ознайомитись з умовними операторами та циклічними конструкціями мови Python. ЗАВДАННЯ Домашня підготовка до роботи Вивчити теоретичний матеріал. Виконати в лабораторії Написати програму табулювання функції (див. табл. 3), що вибирається залежно від значення аргументу, на проміжку [a, b] з кроком табуляції h. При табулюванні має виводитися аргумент х, значення функції у з точністю 4 знаки після коми. Ширина полів аргументу і значення функції має бути фіксована і вирівняна. Номер варіанту відповідає номеру в списку групи. п/п Функції Умови для вибору функцій Крок, h Інтервал, [a, b] 23
log 5
(5+
log 4
(
log 3
(
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини