Інсталяція інтерпретатора Python та знайомство з інтегрованим середовищем розробки IDLE

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Кібербезпека
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Програмування скриптовими мовами
Варіант:
23 24

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ІКТА
кафедра ЗІ
З В І Т до лабораторної роботи 1 з курсу: «Програмування скриптовими мовами» на тему: «Інсталяція інтерпретатора Python та знайомство з інтегрованим середовищем розробки IDLE»
Варіант 23
Львів – 2020 МЕТА РОБОТИ Ознайомитись з послідовністю налаштування інструментів та створення програмного забезпечення мовою Python в середовищі IDLE. ЗАВДАННЯ Домашня підготовка до роботи Встановити та налаштувати ПЗ необхідне для виконання лабораторної роботи.
Виконати в лабораторії Вивести рядок з ПІБ студента та групою у форматі “Петренко Андрій Степанович КБ-23” з допомогою консолі Python, у командному рядку IDLE, через запуск файлу в середовищі IDLE та навести відповідні скірншоти, які підтверджують працездатність інстальованих програм.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОНАННЯ РОБОТИ 1. Виведення рядка з ПІБ студента та групою з допомогою консолі Python. 2. Виведення рядка з ПІБ студента та групою у командному рядку IDLE. ВИСНОВОК В процесі виконання лабораторної роботи я ознайомилась з послідовністю налаштування інструментів та створення програмного забезпечення мовою Python в середовищі IDLE, скористувалась функцією print () .
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини