Формування

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики Кафедра цифрових технологій в енергетиці ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1 з дисципліни «Технології розробки програмного забезпечення» Варіант № 5 Тема: Формування первинних вимог до програмного забезпечення. Мета: Вивчити особливості етапу формування первинних вимог до програмного забезпечення. Опанувати методику побудови діаграми Use Case. Завдання: Ознайомтесь за джерелом 1 з призначенням, основними принципами використання та графічними елементами діаграми варіантів використання (Use Case). До свого варіанту розробіть первинні вимоги до програмного забезпечення: функціональні у вигляді діаграми Use Case: нефункціональні за розділами вимог до реалізації, надійності, продуктивності, безпеки тощо. Оформити та захистити роботу. Виконання роботи: Тема варіанту: Система підтримки роботи автотранспортного підприємства АЕС (забезпечення послугами різних споживачів АЕС, оформлення, планування, виконання та моніторинг перевезень, звіти). Актори: Споживач Менеджер перевезень Адміністратор системи Вимоги до функцій: Реєстрація користувача; Оформлення замовлень; Планування перевезень; Виконання перевезень; Моніторинг перевезень; Генерація звітів Діаграма прецедентів: / Нефункціональні вимоги: Реалізація: Система повинна бути реалізована з використанням сучасної мови програмування та сумісна з ОС Windows. Надійність: Система має бути автономною та працювати 24 години в день 7 днів в тиждень. Продуктивність: Система повинна підтримувати багатокористувацький режим, до 30 одночасно працюючих користувачів. Безпека: Функціонал системи має бути обмежений відповідно до типу користувача (споживач, менеджер, адміністратор). Висновок: Під час виконання роботи ми ознайомились з діаграмами прецедентів (use-case) та їх графічними елементами. Розроблені первинні функціональні вимоги у вигляді діаграми прецедентів та первинні не функціональні вимоги за наступними розділами: реалізація, надійність, продуктивність, безпека.
Антиботан аватар за замовчуванням

08.11.2023 12:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини