Формування

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Теплоенергетичний факультет Кафедра цифрових технологій в енергетиці ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1 з дисципліни «Технології розробки програмного забезпечення» Варіант № 13 Тема: Формування первинних вимог до програмного забезпечення. Мета: Вивчити особливості етапу формування первинних вимог до програмного забезпечення. Опанувати методику побудови діаграми Use Case. Завдання: Ознайомтесь за джерелом 1 з призначенням, основними принципами використання та графічними елементами діаграми варіантів використання (Use Case). До свого варіанту розробіть первинні вимоги до програмного забезпечення: функціональні у вигляді діаграми Use Case: нефункціональні за розділами вимог до реалізації, надійності, продуктивності, безпеки тощо. Оформити та захистити роботу. Хід роботи: Варіант: Система планування відпусток та оздоровлення працівників АЕС (працівники, відпустки, декретні відпустки, путівки, санаторії). Актори: Користувач/співробітник АЄС Система Адміністратор системи/Людина поставлена відповідати за це Функції: Користувач: Реєструватись на сайті/отримувати запрошення від адміністраторів, Переглядати заплановані відпустки, Переглядати вільні санаторії, Бронювати собі доступні путівки, санаторії, декретні відпустки, по хворобі, Відмолятись/переносити відпустки, Завантажувати документи. Адміністратор: Реєструвати користувачів та надавати їм запрошення на платформу, Переглядати заплановані відпустки( і декретні), Переглядати санаторії і вільні, і забиті. Відмова у бронюванні відпустки. Додавання нової відпустки(по хворобі). Система: Зберігання аккаунтів працівників і адміністраторів. Завантаження та зберігання документів. Оброблення бронювання відпусток, санаторіїв, путівок. Нагадування про заброньовану путівку, або про її кінець. Use-case діаграма: / Нефункціональні вимоги: Реалізація: Платформа повинна бути реалізована за допомогою nodejs, використовуючи різні допоміжні бібліотеки. Надійність: Система має надійно зберігати усі данні користувачів та заброньованих відпусток, санаторіїв та путівок. Продуктивність: Система повинна підтримувати багатокористувацький режим (до 200 користувачів) та мати оптимізацію для швидкого та зручного використання. Безпека: Усі данні користувачів мають бути доступні тільки для адміністраторів. Усі функції мають бути обмежені тільки для зареєстрованих користувачів, а функції адміністраторів – тільки для адміністраторів. Висновок: Під час виконання даної лабораторнох роботи було ознайомлено та створено use-case діаграму для реалізації платформи відповідно до варіанту. А також поставленно нефункціональні вимоги до реалізації платформи.
Антиботан аватар за замовчуванням

08.11.2023 12:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини