Діаграми

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики Кафедра цифрових технологій в енергетиці ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №4 з дисципліни «Технології розробки програмного забезпечення» Варіант № 9 Тема: Діаграми послідовності, пакетів та компонентів Мета: Провести об’єктно-орієнтований аналіз предметної області та спроектувати об’єктну модель Завдання: ​​​​​​​ Створити діаграми послідовності; Створити діаграму компонентів. Виконання роботи: Будуємо діаграми послідовності: Діаграма послідовності прецеденту «Додавання нового статистичного об’єкту»: / Діаграма послідовності прецеденту «Редагування статистичного об’єкту»: / Опишемо відповідальності класів: DataStatsGUI – клас, що відповідає за графічний інтерфейс для спілкування з класом DataStatsController. DataStatsController – клас, що зв`язує графічний інтерфейс з інтерфейсом додатку та статистичними даними. ApllicationGUI – клас, що відповідає за графічний інтерфейс всього додатку (модальні вікна, форми, інформація) DataStatsRepository – клас, що виконує роль сховища для об’єктів DataStatsObject. DataStatsObject - клас, що описує об’єкт статистичних даних. Будуємо діаграму компонентів: / Опишемо компоненти: Accounting System – підсистема ідентифікації. Accounting Repository – сховище всіх користувачів системи. DataStats Manager – елемент, що виконує підтримку роботи сховища статистичних даних, його відображення та архівування даних. DataStats Repository – сховище всіх користувачів статистичних даних. Schedule Service – сервіс, який відстежує актуальність даних. Application GUI, DataStats GUI, Account GUI – графічний інтерфейс додатку. Висновок: Під час виконання роботи було проведено об’єктно-орієнтований аналіз предметної області та спроектовано об’єктну модель
Антиботан аватар за замовчуванням

08.11.2023 12:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини