Ознайомлення з Ардуіно, cередовищем розробки Arduino IDE та емулятором VirtualBreadBoard (VBB)

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКНІ
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Автоматизовані Системи Управління

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Сенсори та інтерфейси систем управління

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ <> Інститут ІКНІ Кафедра автоматизовані системи управління
ЗВІТ Лабораторна робота 1 З курсу “Сенсори та інтерфейси систем управління”
Лабораторна робота 1 Тема: Ознайомлення з Ардуіно, cередовищем розробки Arduino IDE та емулятором VirtualBreadBoard (VBB) Мета: вивчити середовище розробки для платформи Arduino - Arduino IDE, правила підключення та установки Arduino Nano, встановлення емулятора
Ардуіно VirtualBreadboard. Короткі теоретичні відомості Arduino - це ефективний засіб розробки програмованих електронних пристроїв, які, на відміну від персональних комп'ютерів, орієнтовані на тісну взаємодію з навколишнім світом. Ардуіно - це відкрита програмована апаратна платформа для роботи з різними фізичними об'єктами і являє собою просту плату з мікро контролером, а також спеціальне середовище розробки для написання програмного забезпечення мікроконтролера. Ардуіно може використовуватися для розробки інтерактивних систем, керованих різними датчиками і перемикачами. Такі системи, в свою чергу, можуть управляти роботою різних індикаторів, двигунів та інших пристроїв. Основною продукцією є набір плат, комбінуючи які, можливо створювати різні пристрої, здатні виконувати широкий ряд завдань. Крім друкованих плат, що випускаються під торговою маркою Arduino, у них є власна мова програмування Ардуіно, яка ґрунтується на широко відомому в колі програмістів мовою C / C ++.
Завдання: 1. В Solution правою кнопкою обираємо
New Proect. У вікні меню обираємо Add Java Sourse Project. Задаємо назву програми проекту
pr_01.SRC 2.
Додаємо файл для написання коду програми. Через меню обираємо пункт Add New Java Source File і задаємо імя файлу pr_01.j
3. Зверху над Solution є три кнопки, призначених для розділення робочої області на частини. Обираємо середню кнопку зявляється область для візуального відображення проекту і область для написання і відлагодження коду. 4. Перетягуємо Breadboard01.VBB з Solution на робочу область. Тепер у верхній частині буде відображатись схема проекту а в нижній код програми. 5. В лівій нижній частині є майстер для швидкої генерації блоків коду програми. Натискаємо на Add an Arduino code framework. Майстер завантажив пусту заготовку, скелет для написання коду програми.
6. В класі є два пустих методи
void setap(). void loop (). Метод
setap() викликається один раз при запуску програми. Тут можна задати попередні налаштування, режими вводу-виводу, ініціалізувати змінні та виконати інші дії. Метод loop() працює в циклі, таким чином код програми, який міститься в його тілі буде викликатись знову і знову в циклі, поки на контролер подається живлення.
Виконання роботи 1-2
3-4/ 5 / 6 /
Висновок:В результаті виконання даної лабораторної роботи я завантажив Arduino і емулятор VirtualBreadboard, ознайомився з інтерфейсом програми.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини