вивчення основ аналізу складності алгоритмів. Основні критерії оцінювання складності алгоритмів. Асимптотичні позначення

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Вінницькій національний технічний університет
Інститут:
О
Факультет:
СІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Теорiя алгоритмiв i математичнi основи представленння знань
Варіант:
6 загальний

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Вінницький національний технічний університету Факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації Кафедра комп’ютерних наук
Лабораторна робота 3 з дисципліни “Теорія алгоритмів”
Тема: вивчення основ аналізу складності алгоритмів. Основні критеріїоцінювання складності алгоритмів. Асимптотичні позначення.
Мета: засвоїти основи та навчитися практично виконувати оцінюванняскладності алгоритмів. Хід роботи Завдання 1
Розташуйте, вказані згідно Вашого варіанта (таблиця 1) функції, упорядку збільшення їх ступеня зростання. Якщо серед наведених функційє такі, що мають однакову швидкість зростання – вкажіть ці функції.
/
F N
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини