ВИВЧЕННЯ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ ЦИФРОВИХ КОМБІНАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
УІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2017
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ
ЗВІТ до лабораторної роботи 4 з курсу: «Схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації» на тему: «ВИВЧЕННЯ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ ЦИФРОВИХ КОМБІНАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ»
Мета роботи - вивчення принципів роботи мультиплексорів та дешифраторів, методів синтезу комбінаційних логічних схем на дешифраторах та мультиплексорах.. 2. ЗАВДАННЯ 2.1. Теоретична частина
Ознайомитися з основними відомостями. Визначити свій варіант логічної функції. Для цього необхідно номер варіанта (задає викладач) перевести в двійкову систему числення і підставити шість розрядів отриманого таким чином двійкового числа в Таблицю 2 (1 - молодший розряд). Наприклад, якщо задано номер варіанта 10, то в двійковій системі числення цей номер можна подати шестирозрядним числом 001010. Тобто в Таблицю 2 підставляємо значення: (молодший розряд), , , , , . Побудувати схеми для реалізації функції, заданої Таблицею 2, на дешифраторі і на мультиплексорі з двома адресними входами. При побудові схеми на мультиплексорі розглянути всі можливі варіанти попарного вилучення вхідних логічних змінних і вибрати той варіант, який дає комбінаційну схему меншої складності. Таблиця 3 набору 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0 0 3 0 0 1 1 1 4 0 1 0 0 5 0 1 0 1 1 6 0 1 1 0 0 7 0 1 1 1 8 1 0 0 0 0 9 1 0 0 1 10 1 0 1 0 1 11 1 0 1 1 1 12 1 1 0 0 13 1 1 0 1 1 14 1 1 1 0 15 1 1 1 1 0
2.2. Експериментальна частина
Одну з синтезованих схем, вказану викладачем, побудувати в схемному редакторі САПР Foundation Series. Назву і зображення дешифратора та мультиплексора. Проконтролювати правильність функціонування схеми за допомогою моделювальника САПР, визначивши значення вихідних сигналів для всіх наборів значень вхідних змінних (набори значень вхідних змінних при моделюванні рекомендується задавати шляхом підключення виводів віртуального лічильника). Замалювати часові діаграми роботи схеми.
Принципова схема / Рис 1.З використанням мультиплексора / Рис 2. З використанням дешифратора
Часові діаграми роботи / Рис 3. З використанням мультиплексора / Рис 4.
Використанням дешифратора
Висновок: На даній лабораторній роботі я вивчив принципи роботи мультиплексора та дешифратора, також вивчив методи синтезу комбінаційних логічних схем на дешифраторі та мультиплексорі. Навчився вилучати змінні і мінімізувати функцію відповідно до цих вилучених змінних. Обидві схеми мають майже однаковий рівень складності реалізації, проте схема на дешифраторі потребує менше попередніх математичних розрахунків. Відповідні схеми були побудовані, результати тестування та обчислення прикріплені до звіту.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини