ІНСТАЛЯЦІЯ ІНТЕРПРЕТАТОРА PYTHON ТА ЗНАЙОМСТВО З ІНТЕГРОВАНИМ СЕРЕДОВИЩЕМ РОЗРОБКИ IDLE

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Програмування алгоритмів цифрової обробки сигналів та зображень
Варіант:
15

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ІКТА
ЗВІТ до лабораторної роботи 1 з курсу: «Програмування скриптовими мовами, частина 1» на тему: «ІНСТАЛЯЦІЯ ІНТЕРПРЕТАТОРА PYTHON ТА ЗНАЙОМСТВО З ІНТЕГРОВАНИМ СЕРЕДОВИЩЕМ РОЗРОБКИ IDLE»
Львів – 2020 Мета роботи Ознайомитись з послідовністю налаштування інструментів та створення програмного забезпечення мовою Python в середовищі IDLE Завдання Встановити та налаштувати ПЗ необхідне для виконання лабораторної роботи.
Вивести рядок з ПІБ студента та групою у форматі “Петренко Андрій Степанович КБ23” з допомогою консолі Python, у командному рядку IDLE, через запуск файлу в середовищі IDLE та навести відповідні скірншоти, які підтверджують працездатність інстальованих програм. Результати роботи програм Консоль Python, у командному рядку IDLE
Запуск файлу в середовищі IDLE
Висновок При виконанні даної лабораторної роботи я навчилася налаштовувати інструменти та створювати програмне забезпечення мовою Python в середовищі IDLE.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини