Основи html розмітки, Стилізація html сторінки [1-2]

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра автоматизованих систем управління

Інформація про роботу

Рік:
2022
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Веб технології та веб дизайн
Варіант:
26 ВАРІАНТІВ

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра автоматизованих систем управління
/
Звіт до лабораторної роботи 1 З дисципліни
«Веб-технології та веб-дизайн»
Мета: ознайомитись з основами HTML розмітки, селекторами та навчитись стилізувати їх за допомогою css Завдання: Завданням лабораторної є створення HTML документу, який складається з відповідного набору HTML тегів та стилізований за допомогою каскадних стилів. Документ має містити в собі логічний зв'язний зміст якоїсь тематики, яку студент сам обирає. Стилізувати тільки теги.
Робота складається з двох частин, які мають за основу створення відносно нескладного html документу з стилізуванням певних даних, по певним критеріях.
1. Документ має складатися комбінації тегів. Номери тегів містяться у завданні. HTML документ
2. Удосконалення, розширення або заміна попереднього завдання з стилізацією даних (відступи, кольори, шрифти,псевдоелементи, псевдокласи, тощо) / / Теги: 26. [22, 18, 8, 31, 21, 19, 25, 24, 20, 6, 33, 26] Властивості: 26. [12, 17, 2, 25, 7, 16, 8]
Посилання на github https://github.com/AndriiFurdas/Web/tree/main/1%D0%BB%D0%B0%D0%B
Результат виконання роботи: / Висновок: Під час виконання даної лабораторної роботи я вивчив основи html та css
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра автоматизованих систем управління
/
Звіт до лабораторної роботи 2 “Розширені можливості стилізації в HTML документах” З дисципліни
«Веб-технології та веб-дизайн»
Виконав: ст. гр. КН-203 Фурдас Андрій Прийняла:
доц.каф. АСУ Федевич О.Ю.
Львів 2021 Мета: Ознайомитись з можливостями розширеної стилізації в HTML документах. Завдання: Завданням лабораторної є створення HTML документу, який складається з відповідного набору HTML тегів та стилізований за допомогою каскадних стилів. Файл стилів має бути розміщений окремо.
Документ має містити в собі логічний зв'язний зміст якоїсь тематики, яку студент сам обирає.
В документі передбачити використання атрибутів тегів, зокрема класів та ідентифікаторів. Розуміти їх призначення та різницю.
Навчитись позиціювати елементи один відносно іншого. Продемонструвати навички стилізації з псевдокласами, псевдоелементами та атрибутами.
Навчитись працювати з анімацією. / / Теги: 26. [9, 32, 7, 31, 12, 17, 15, 28, 22, 10, 24, 33] Стилізація: 26. [20, 11, 1, 35, 12, 2, 15] Посилання на гітхаб https://github.com/AndriiFurdas/Web/tree/main/2%D0%BB%D0%B0%D0%B1
Результат виконання роботи / Висновок Завдяки виконанню цієї лабораторної роботи я закріпив знання про теги html, ознайомився з розширеними можливостями стилізації в html документах, а також вивчив анімацію.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини