НАЛАШТУВАННЯ БЕЗДРОТОВОГО ЗАХИСТУ ПРИСТРОЇВ ІоТ В СЕРЕДОВИЩІ МОДЕЛЮВАННЯ CISCO PACKET TRACER

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
ЗІ

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Основи інтернету речей та його безпека
Група:
КБСТ
Варіант:
5 1

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ІКТА кафедра ЗІ / Звіт до лабораторної роботи 4 з курсу: «Основи інтернету речей та його безпека» на тему:« НАЛАШТУВАННЯ БЕЗДРОТОВОГО ЗАХИСТУ ПРИСТРОЇВ ІоТ В СЕРЕДОВИЩІ МОДЕЛЮВАННЯ CISCO PACKET TRACER»
1. МЕТА РОБОТИ Створити захист домашньої мережі за допомогою безпечного бездротового маршрутизатора.
2. ЗАВДАННЯ За допомогою системи моделювання та візуалізації комп'ютерних мереж Cisco Packet Tracer розгорнути домашню мережу ІоТ. Налаштувати бездротовий маршрутизатор в розумному будинку, щоб: змінити пароль за замовчуванням; змінити стандартний SSID; використати WPA2 Personal як метод захисту; використати фільтрацію MAC для підвищення безпеки.
3. СТВОРЕННЯ ДОМАШНЬОЇ МЕРЕЖІ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗДРОТОВОГО МАРШРУТИЗАТОРА /
3.2. Налаштуйте сервер та маршрутизатор Сервер: / Маршрутизатор: / Перевірка підключення до роутера за його адресою з сервера: /
3.3. НАЛАШТУВАТИ НОУТБУК Перевірка підключення до сервера за його адресою з ноутбука: / IoT сервіс: /
3.4. ПІДКЛЮЧИТИ КІНЦЕВІ ПРИСТРОЇ Конфігурація кінцевих пристроїв: / / Розгорнуті пристрої в мережі: / 4. СТВОРЕННЯ ЗАХИСТУ ДОМАШНЬОЇ МЕРЕЖІ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПЕЧНОГО БЕЗДРОТОВОГО МАРШРУТИЗАТОРА 4.1. Змінити пароль за замовчуванням / Доступ до маршрутизатора з ноутбука: /
4.2. Змінити ім'я SSID маршрутизатора за замовчуванням та вимкнути функцію трансляції При зміні SSID зв’язок ноутбука і кінцевих пристроїв з маршрутизатором було втрачено.
4.3. Налаштуйте безпеку WPA21 на бездротовому маршрутизаторі. / 4.4. Налаштувати Laptop0 як бездротовий клієнт. / /
Переналаштування кінцевих пристроїв: /
4.5. Перевірте можливість з'єднання з маршрутизатором та сервером з чужого ноутбука /
Доступ зі стороннього ноутбука до сервера чи маршрутизатора відсутній. Щоб зв’язатись з маршрутизатором необхідно мати WPA2-PSK пароль та SSID маршрутизатора.
4.6. Налаштуйте маршрутизатор для підтримки фільтрації MAC / 4.7. Перевірте MAC-фільтр Маршрутизатор буде видно для ноутбука та інших кінцевих пристроїв, якщо їх МАС-адреси будуть у списку дозволених МАС-адрес маршрутизатора. / У хакера зв'язок з маршрутизатором відсутній /
Висновки: в даній лабораторній роботі я налаштував домашню мережу ІоТ, провів відповідні налаштування кінцевих пристроїв: ноутбука та інших ІоТ-пристроїв. Забезпечив захист домашньої мережі налаштуванням маршрутизатора. Встановлення захисту WPA2-PSK унеможливлює доступ зловмисника до мережі. А фільтрування МАС-адреса забезпечує додатковий рівень захисту, шляхом заборони доступу для пристроїв, МАС-адреси яких відсутні в білому списку маршрутизатора.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини