Ведуться технічні роботи.

1

З 21.04 по 25.04 на сайті ведуться технічні роботи, повязані з вдосконаленням системи пошуку файлів, їх додавання на сайт та системи нарахування і зняття балів з користувачів, тому усі додані до архіву файли в цей період будуть внесені до бази 26.04.

Антиботан аватар за замовчуванням

22-04-2012 13:06:40

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Антиботан аватар за замовчуванням

28-04-2012 13:40:52

Ця функція стане доступною на протязі трьох днів від цього моменту лише для користувачів, які отримали хоча б 1 або більше балів за додані в архів роботи.

Антиботан аватар за замовчуванням

27-04-2012 04:23:44

А чому пропав пошук по викладачу? Раніше набагато зручніше було!

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини