Неприйняті файли

0

На мою думку було б дуже корисно для користувачів знати причину незарахування до архіву кожного з доданих файлів. Так можна було б завантажувати файли які скоріш всього зарахуються до архіву.

Антиботан аватар за замовчуванням

23-09-2012 19:38:15

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Антиботан аватар за замовчуванням

20-10-2012 12:49:25

В особистому кабінеті створено розділ Відхилені роботи. Там будуть публікуватись файли завантажені Вами та відхилені модератором після перевірки вмісту з вказанням причини незарахування до архіву.
Антиботан аватар за замовчуванням

24-09-2012 12:07:57

Доброго дня. Дякуємо за слушне зауваження, найближчим часом додамо функцію, яка в особистий кабінет користувача буде додавати інформацію по кожному недоданому файлі (причини неприйняття файа до архіву).

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини